Ei kai nyt sentään vielä tyhmempi kuitenkaan?
Vastaukset 19
Sanavalmis fiksu nainen.
- Nolla-Polla
Huhtasaari nyt ainakin on viisaampi kuin aloittaja, jolla ei näytä polla paljoa säteilevän. ?
- valoakehiin
Valovoimainen fiksu nainen.
Jakaa ihmiset; innostaa toiset valovoimaiset kukoistukseen, mutta saa muutoskyvyttömät raivoihinsa. - hallapasko
Viittaako laoittaja mihin?
- palkinto-sonni
Täytin juuri netissä kahden Nobel-palkinnon hakemuksen (pdf-muotoinen). Yksikin riittää.
- bbvccccccc
Pitkälti samaan sarjaan kuuluu, tosin onkohan Trumppi niin tyhmä että luomisoppiin uskoisi.
- design.only
Onko evoluutiotarua pölhömpää?
- t4gpjdfvpmervrwvwvc
design.only kirjoitti:
Onko evoluutiotarua pölhömpää?
Aku Ankassakin on enemmän totta kuin raamatussa.
- ajattelitko-itse-
Aikamoinen väite, tuo Trumpin tyhmyys.
- Viitonen-Silmään
Niinistöhän kehui haastattelussa Trump:in älykkääksi ja viisaaksi.
.
Trump pistää mädännäisen, betonoidun ns. itsestään selvän torkkupeittoväen juoksemaan ja pitämään itsensä hereillä.
.
Tump sai liikettä veteliin paskasuvakkeihin USA:n maalla.
,
Sama on tehtävä täällä Suomessakin niille suvakeille, jotka luulevat olevansa todellisia hallitsijoita.
.
Huhtasaari saa nämä laiskat byrokraatit nostamaan perseensä ja juoksentelemään hädissään ympäriinsä, tekemään niin sanotusti "töitä".
.
Valitse VITONEN. ! - äänestän.Lauraa
Niinistö ruinaa Nebel-rauhanpalkintoa. Eilen illalla puheessaan toisteli jatkuvasti rauhaa .. Vaan kun Niinistö TUO RAUTAA RAJOILLE.
Niinistön ISÄNTÄMAASOPIMUS antaa luvan NATOlle tulla lupaa pyytämättä Suomen maaperälle ohjusten laukaisualustat mukanaan.
Että sellainen rauhan mies tämä Sauli-kummisetä on.
Äänestä Laura presidentiksi, tai sitten Paavo.
* * * Laura on hyvä ihminen, fiksu, älykäs ja kaunis. * * *
Nopeammin Laura oppii ulkopolitiikan kuin Niinistö, jolla ei ollut mitään ulkopolitiikan kokemusta aloittaessaan presidenttinä 6 vuotta sitten. - tyhjäpääseon
Ei voi olla yhtä tyhmä, kun ei ole kerinnyt vielä viisastumaankin vanheneminen tuo myös viisautta!!
- Paavolle_menee
Huhtasaari ehkä tyhmempi kuin Trump?
Huhtasaarelle annetu ääni menee hukkasaarille (mopen perse).
Väyrys Paavolla kokemusta ja kyky maahanmuuton lopettamiseksi. Äänestän Paavoa.- kukaaneioleyksinmitään
Ei mene Laura Huhtasaarelle annettu ääni hukkaan. Kansan syvistä riveistä nousee Lauran innoittamana sellaisia mestareita, jotka ratkaisevat mamu-ongelmat paremmin kuin kukaan.
- päivän_nimimerkki
Onhan päivänselvää että maailmankaikkeus on luotu.
- luomisen.idea
On suunniteltu, rakennettu valmiiksi ja lopuksi vedetty esirippu edestä pois, ja kaikki on tullut kerralla näkyviin. Näin se meni. Ei ollut mitään alkupommia.
- ajattele_olet
Juuri niin, eikä se alkupommi ollut kuin vähän alun jälkeen. Kun joku ihminen näkee talon tai kuulee tai lukee että talo on jossain tietyssä paikassa, niin kyllä hän heti tajuaa että se on tehty siihen joko paikanpäällä tai tuotu jostain.
- zionist_puppet_laura
Samanlainen juutalaisten sätkynukke ainakin.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881404
Jasmin Vähäkangas paljastelee
Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut1921217- 741039
- 79955
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su361841- 62837
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t170805Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta
Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.210764Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat
Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t6729- 91704