Peter Eggers on mielettömän upean näköinen mies

n43v

29

704

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • perushetero

      Tuommoiset on homoja

      • olisikivakuulla

        Perustele väitteesi jotenkin.


      • håkan.börje
        olisikivakuulla kirjoitti:

        Perustele väitteesi jotenkin.

        Ruotsalainen pitkätukka. Kaikki tietää mitä ne on miehiään.


    • omain

      ilmeisesti naisillakin mies maku vahtelee,

      • tinder-tyttö.tykkää

        tinder naiset tykkää hyvän näjköisistä puppeleista vaikka ne eivät osaa rakastella ja rakastaa naista ja niiden kikkeli maistuu kakalle


      • idioottiolet
        tinder-tyttö.tykkää kirjoitti:

        tinder naiset tykkää hyvän näjköisistä puppeleista vaikka ne eivät osaa rakastella ja rakastaa naista ja niiden kikkeli maistuu kakalle

        Oletko maistanut?


    • Silikoonimummo

      Päivän piristys😉 ilo silmälle tuommoinen komistus🤗

    • Eikumuutenvaan

      No on

    • rumuusonmiehekästä

      Kauniit miehet on yleensä homoja tai vähintään biseksuaaleja. Jos nainen haluas jakaa miehensä toisten miehien kanssa niin siitä vaan.

      • voi.sinua

        Kateellisten rumilusten puhetta


      • Naisasialooser11

        Nainen joka tykkää kauniista miehestä on yhtä luonnoton kuin mies joka tykkää rumasta naisesta ja toisekseen kauniit miehet ovat homoja.


      • Naisasialooser11 kirjoitti:

        Nainen joka tykkää kauniista miehestä on yhtä luonnoton kuin mies joka tykkää rumasta naisesta ja toisekseen kauniit miehet ovat homoja.

        Entäs jos näkee miehissä kauneutta, siinä missä naisissakin? Kauneus tietysti sanana on monesti naisiin mielletty sana...mutta itse nään sen sanan avarammin. Kauneus on muutakin kun feminiini, luontokin on kaunis.


    • Mites Kristofer Hivju, joka on myös aika vahvasti punapigmenttinen? Vai onko se kasvojen malli tms. mikä miellytti enemmänkin?

    • crux

      Pinnallisuutta - sitähän naisilla riittää. Juuri muuta en ole aikoihin heiltä kuullutkaan. Vaatteet, kuntoilu, komeat miehet...siinä naisten elämänsisältö näinä synkkinä aikoina.

      • turpakiini.eijaksa

        Lopeta jo toi täysin turha ulina! Itsellesi kelpaa vaan nuori ja hoikka nainen. Mitä sitten naukua joka helv. paikassa muiden pinnallisuudesta??


      • crux
        turpakiini.eijaksa kirjoitti:

        Lopeta jo toi täysin turha ulina! Itsellesi kelpaa vaan nuori ja hoikka nainen. Mitä sitten naukua joka helv. paikassa muiden pinnallisuudesta??

        En pärjäisi naisille pinnallisuudessa, vaikka yrittäisin. Maailmassa kun on muitakin asioita kuin ulkonäkö. Kuinkahan naisetkin oppisivat sen?


    • Onko Petteri kattonu lapsena vessanpönttöön kun on noin pisamia saanu....:D

    • Tuollaista lottovoittoa en huolis.

    • Naisasialooser11

      Sinun ikäisellesi naiselle minkä tahansa näköisen miehen saaminen on kuin lottovoitto.

    • yxnaine

      Liikaa punabigmenttiä minun makuun.

    • omamielipide

      Ei ole.

    • homo.on

      Homo se on!

      • voi.teitä

        Rumien miesten mielestä kaikki hyvännäköiset miehet on homoja


      • pitkätukka-68
        voi.teitä kirjoitti:

        Rumien miesten mielestä kaikki hyvännäköiset miehet on homoja

        Homoudestaan en tiedä eikä se mua kiinnostakaan, mutta en minä ainakaan osaa pitää tuota hyvännäköisenä. Katson tosin miehen silmin.


    • ghjghjjtyui

      Liikaa punasta pigmenttiä ,pidän enemmän tummatukkaisista.Ja ei se ulkonäkö riitä pitää olla sydäntä.

    • fallinginlove

      Niin on! <3

    • Onhan se neljä ja varanumerokin voitto. Mikähän tämä tapaus on miehiään jos hän on näyttelijä niin tekevätkö roolisuoritukset hänestä normaalia komeamman tai jos on kolmiloikkaaja niin onko se laji joka luo seksikkyyttä?

      Ekana kun katsoin niin ajattelin että kaverista on sädekehä leikattu pois. Äkkiseltään tuli mieleen kaveri joka on käynyt kiertokoulua lähi-idässä pari tuhatta vuotta sitten seuraten tummempaa kaveria joka jäi Golgatalle roikkumaan.

    • sattumankauppaa

      Jestas, miten upea mies! eikä pelkästään ulkonäöllisesti. ..

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      67
      2277
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2182
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1478
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      20
      1282
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1242
    6. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      120
      1164
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      969
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    Aihe