Nyt Kalle saa Moosen vessassa ainakin sitä MUNAA! Vai keskeytyykö sessio?
Rakkautta ja MUNAA
9
221
Vastaukset
- KunditAsialla
Sessio jatkuu laukeamiseen saakka. Kalle hipsii paikalta pussit tyhjinä.
- jormalleolistöitä
Moosen miesten vessaan vois tulla käymään vähän kauempaakin, kun
siellä meno on aika hottia. Missä paikassa kuvaukset oikein tehdään? Onko se siis joku oikee baari vai mikä? - Ukkojäärä
Niin intresanttia, niin NYKYNORMAALIA että....
Mutta auta armias jos suikkarin olisi tehnyt TYTTÖ,
siitä olisi syntynyt monumentaalinen älinä.
Heterot keskenään, sehän on seksuaakirikos tai vähintään häirintää!- sairastatouhua
nyt riitti , että voi olla sairas sarja, jos nyky nuoret ottaa mallia näistä hinteistä, niin ei tule muita kun sairaita yksilöitä, ja me normaalit perheelliset, maksetaan näidenkin hihhuleiden verot.
- pppppppppppppppppp
höpö höpö, eihän yksi toista poissulje : P
- yäk
Aina väitetään, että homot elää samalla lailla kuin heterot, parisuhteessa ja sillä lailla, ja että rakkautta se on. Ottaako heteronainen satunnaiselta mieheltä suihin kahvilan vessassa? Harvemmin, jollei ole huora.
Homoravintoloissa Usa;ssa on kuulema sellaisia "dark roomeja" homoravintoloissa, jonne voi mennä harrastaan seksiä tapaamansa kumppanin kanssa. Miksi heteroravintoloissa ei ole tällaisia naimahuoneita? Ehkä siksi, että heterot ei harrasta samalla lailla irtoseksiä kuin homot, Tähän tulokseen olen tullut seuraamalla tuttujen homojen ja yhden homosukulaisen käytöstä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1107622
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1095301Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163536Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293527Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352574Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191886Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3561530Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961521Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?651373Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311366