kuten tuolla joku katkera kurppa änkytti
Tässä hän on 18v pojanrimpulana
https://im.mtv.fi/image/5305232/landscape1_1/640/640/85edcf5c100875b8084294311affc60f/Lu/antti-holma-5.jpg
Ja tässä nykyään miehekkäänä komeushuippuaan lähestyävänä aikamiehenä
https://www.demi.fi/sites/demi/files/styles/albumi_image_large/public/general/11/657111/kuumis.png?itok=au5IhBMF
Nainen taas on kauneimmillaan 18 vuotiaana ja 35 vuotiaana jo vanha täti kuten tästäkin huomaamme
Tässä ennen parasta ennen päiväystä
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/c7/42/75/c74275ce8291ac49d8457ff998b6844b.jpg
ja tässä nykyään
https://i.ytimg.com/vi/wo_BG3OLfy8/maxresdefault.jpg
Naisen kukoistuskausi on todella lyhyt
Antti Holma komistunut vanhetessaan, ei säilynyt
Naisasialooser11
2
62
Vastaukset
- Buhahaha
Miksi sä jaksat edelleen kirjoitella näistä homomiehistä kuten Antti Holma ja Jari Sillanpää. Tulisit jo reilusti sieltä kaapista, ettei tarvitsisi teeskennellä kovaa jätkää.
- naltykkäämiehistä
Homomiehet tuntuvat saavan NALin kovaksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081672Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai981597Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961507Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541396Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341362Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48895Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115882Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii427861Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290827Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347815