Naispresidentti ajaa asioitasi. Tuskin haluat sovinistia pressaksi (enää).
Oletko nainen - äänestä naista
LauraAjaaAsiaasi
474
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niinistöhän on mm. oikeusministerinä ollessaan lausunut julkisuuteen asti, että avioliiton sisällä tapahtuva raiskaus ei ole rikos.
https://www.google.fi/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj6sOb5uuTYAhUCXCwKHTBaDBsQFgglMAA&url=https://www.uusisuomi.fi/kotimaa/119324-kova-syytos-tvssa-–-nain-niinisto-todella-sanoi-1451991&usg=AOvVaw3YAMALU1k97PgeekBBsPhH
Kuka Natzihoroa haluaisi äänestää? Lauralle äänen antaminen on kuin kannattaisi Hitleriä ja hänen vaimoaan Eva Braunia. Haluatko natzien keskitysleirit Suomeen ja Lauran näiden leirien ylipäälliköksi? Estä natzi-invaasio Suomeen ja äänestä jotain muuta.
Et taida olla terve.
Taidat olla samanlainen hullu kuin Hitler oli.
Mites olisi jo liittyisit satu hässin stalinisteihin.
Hitler taisi olla vähän liiankin älykäs, mutta ehkä hän kehittyi hulluksi tai ajautui sellaiseksi olosuhteiden pakosta. Kukaan pelimies ei halua hävitä joten on parempi kuolla tai voittaa.