18 vuotta nuoremman rakastajan kanssa. Beauvoirin elämänkupani saman ikäinen Jean-Paul Sartre ei pystynyt häntä tyydyttämään. Kyllä siinä tarvitaan nuorta viriiliä miestä, että nainen saa tyydytyksen.
https://www.hs.fi/paivanlehti/23012018/art-2000005534684.html
Simone de Beauvoir nautti eniten seksistä itseään
14
318
Vastaukset
- nuori.pillu.piristää
Sartrea ei Simonin vanha väljähtänyt reikä enää inspiroinut. Sartre kävikin panemassa nuorempia naisia.
- kokemustaon_
Ei ole ainoa tapaus laatuaan. Nuori innokas rakastaja on parasta mitä keski-ikäiselle naiselle voi tapahtua.
- Naisasialooser11
Keski-ikäiselle naiselle on tosiaan parasta jos joku suostuu panemaan. Mutta tuo"rakastaja"on pari minuuttia nylkyttävä finninaam, joka ei ikäistään kaunotarta saa ja panee sitten mummoa kiimoissaan. Vanhempi mies se taitaa seksihommat ja mitä vanhempi puu sitä kovempi oksa. Maksullinen nainenkin sanoi, että vanhemmat miehet ovat parhaita.
- taattokosesiin
Nostit omaa oksaasi.
taattokosesiin kirjoitti:
Nostit omaa oksaasi.
Kukas sen kissan hännän nostaisi, ellei kissa itse.
- Last12
Kyllä nuori ja viriili uros piristää kummasti seksielämää..Nuoret miehet kokeilee mielellään uusia juttuja, kun vanhat miehet eivät kykene tai jaksa mitään,kun VIAGRAN avulla. Suosittelen ehdottomasti seksiä nuoren miehen kanssa. Ihmetyttää ,miten jotkut voi olla noin tyhmiä,kun nuorella naisellakin voi olla väljä?? Tiukaksi ovat pojat kehuneet.
- Naisasialooser11
Pojat käyvät siis vuorollaan hoonamassa vanhaa toosaasi ja kehuvat toki tätiä maasta taivaaseen, että edes jotakin pääsisi panemaan kun ikäisiinsä kaunottariin ei ole mitään mahdollisuuksia.
- Sugar12
Mitäs sitten,kun molemmat nauttii,keltä se on pois? Taidat olla katkera,kun itse et saa mitään ,korkeintaan omaa kättäs !!SE ON SITÄ KATKERAN VANHAN LERPAN RUTINAA🤣🤣
- 456777
Feminisit käyttävät nuoria miehiä. Arkkifeministi de Beauvoir näköjään sen aloitti.
- mitäpaskaa
Mitä käyttämistä se on, jos molemmat nauttivat?
- Naisasialooser11
Älä huijaa itseäsi, ei se mies oikeasti nauti, Kaikenikäiset miehet nauttivat vain nuoren ja kauniin naisen kanssa. Nuoren pojanrimpulan kiima toki saa hänet panon ajaksi ummistamaan silmänsä kurpan rumuudelta.
- haluan.kovaa
Vanhalla miehellä ei tee mitään. Nuorella on ains kova seisokki.
- Mumosanm
Tosi on saa välillä toppuutella,kun ovat niin vauhti päällä ja paikat alkaa kipeytyy..Kerrankin nuoren kollin kanssa pantiin kolme tuntia,kun taas lerppa jaksaa pari minsaa.
- ihanaa.seksiä
Mumosanm kirjoitti:
Tosi on saa välillä toppuutella,kun ovat niin vauhti päällä ja paikat alkaa kipeytyy..Kerrankin nuoren kollin kanssa pantiin kolme tuntia,kun taas lerppa jaksaa pari minsaa.
Juuri näin : ) Nuoressa kollissa riittää virtaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Missä kokoomuksen naiset?
Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa933631Finland is now Petter place
Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.292383Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita
HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.1422039Toivon että kuulut elämääni
Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.34891- 44831
En unohda sua
En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on30810Mahdatko ymmärtää sitä
Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen61785Jorma Lind kuollut
Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet5765- 40697
Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä
Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies87686