Kahden miehen nainen

Ystävystyin pariskunnan kanssa harrastusten merkeissä. Olemme viettäneet aikaa yhdessä ja viihtyneet hyvin. Nyt pariskunnan miehen työt on muuttuneet siten että hän on viikossa neljä päivää muualla, yöt mukaan lukien. Pyysivät minua miettimään voisiko nainen viettää nuo kolme yötä minun luonani. Olisimme kuin aviopari konsanaan. Jos suostun niin miten suhtaudun hänen poissa oloon kun mies on kotona. Haittaako musta sukkaisuus?

4

1789

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaikkea_löytyy

      Olen lukenut kirjoituksen naisesta joka oli kahden miehen kanssa parisuhteessa. Toisen kanssa vaikka viikko sen jälkeen toisen luo, seksiä nainen harrasti luonnollisesti kummankin kanssa ja kuulemma toimi hyvin kun kumpikin mies halusi vähän erilaista seksiä, tuli siltä osin vaihtelua. Nainen vaan tykkäsi kummastakin miehestä paljon joten hänelle ratkaisu oli luonnollinen. Miehilläkään ei ollut väliä joten homma toimi. Muistaakseni nainen oli reilu 30 v, miesten ikää ei ollut.

    • jalmari343

      Parhaiten itse itsesi tunnet, pystytkö jakamaan naisen toisen miehen kanssa, muistaen, että sinä ET ole se aviomies.. vaan siipimies..

    • Kuiskaajarajalta

      Mitä sitä moisia miettimään. Ei kun kylmästi kuivana kakkoseen.

    • Voi siinä käydä niinkin päin, että jos sinä löydät toisen, tulee naisen suunnalta mustasukkaisuutta. Mieti muuten mitä selittäisit tulevalle puolisollesi tuon suhteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      123
      1853
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1640
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      51
      1215
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      49
      1098
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      978
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      876
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      876
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      810
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      798
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      38
      797
    Aihe