Tiedättehän te miesten ja naisten väliset tutustumiset, ensin vähän lämmitellään ja kädet vaeltelee vartalolla, sitten suudellaan ja imetään huulia, mulla menee kieli helposti naisen suuhun ja moni on tykännyt ja vastannut pistämällä oman kielensä suuhuni, siinä sitten kielet on soittanut sinfoniaa, minut tuollainen saa oikeaan vireeseen ja tunnelmaan. Mutta sitten on näitä naisia jotka tuhahtavat että mitä "sä" teet ja siihen on yleensä halut kuivunut, eli ei ole tykänneet kielareista. Tykkäättekö te naiset kielareista, olisi kiva tietää, ja en ole teini vaan yli 40v mies.
Ranskalainen suudelma
tsaukkii
62823
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kuvaamasi tilanne yököttää. Ajattele kuinka paljon bakteereja yms. vaeltaa suusta suuhun. Tuohon ei auta vaikka olisi pessyt juuri hampaat. No tosin tässä iässä voin ottaa tekarit ensin pois, joten ehkä sittenkin voisimme koettaa...pikkaisen vaan.
niinpä. persreiän nuoleminenkin on siistimpää kuin kielarit.
https://www.youtube.com/watch?v=wd8GlVxFrDg
Kohdasta 3:55 alkaen... kohtaan 4:50 asti
Ai ai, tuota Japanilaisen naisen suutelua, voi totta vieköön....
Kyl noi Ranskalaiset osaa...
On ollut seksikumppaneita ja muutama pysyvä suhde, tässä viimeisessä joka on edelleen voimissaan nainen tykkäsi alkuun usein kunnon kielareista, parasta kun nainen työntää kostean lämpimän kielensä suuhuni ja sitten jo kielet hyväilee toisiaan. On niitäkin naisia jotka ei voi sietää kielareita mutta mulla ainakin kielarit on halun nostattava leikki.
Jos ei liian tunkeilevasti eikä koko ajan, niin kyllä. Mutta ehkä olet törmännyt kummallisiin naisiin.