KYSYMYS VÄYRYSELLE! Onko Avensis hyvä auto?

Väyrynen on ajanut sillä niin perkeleesti että sen luulis tietävän?
376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näyttää sillä ehtivän. Ukko näyttä olevan kaikkialla.
Itellä on, ja pystyy siinä kaikki viat olemaan. Tosin enim. 250tkm jälkeen...

Äänestä

Mulla on Avensis kanssa. Parempi kuin ranskalaiset. Karmein on Reunault. Fiatia kannattaa myös varoa. Ja automaattivaihteiset volkkarit on ihan karseita.

Äänestä

Joo kyllä tojotat ranskalaiset sitkeydessä pesee. volkkaria ei oo koskaan ollu.
Mutta vastaako pate?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


90luvunExkokoomuslainen kirjoitti:

Väyrynen on ajanut sillä niin perkeleesti että sen luulis tietävän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu