Äänestä blondia, Huhtasaarta!

Vau, upee hymy ja asu, vauuh!
27351
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Siinä ei enää Team Finlandia tarvittaisi, kun kaunis Laura Huhtasaari hoitaisi vienninedistämisen maailmalla.

Ja kauppa taatusti kävisi.

Suomi nousisi Lauran avulla uuteen kukoistukseen vientimaaksi.

2Äänestä

2 dementikkoa nahkahousu puppe ja barbi kyllöonen on siinä tyylikästä johtajaa.

Äänestä

Äänioikeutta varten pitäisi olla joku tentti, jonka suorittaminen on ehto äänestysoikeudelle. Jäisivät nämä ulkonäön perusteella ehdokkaansa valitsevat urpot kotio.

1Äänestä

OHOO HYVÄ LAURA KAUNIS VIISAS UPEA ILMESTYS KUN LÄHTEE EDUSTAMAAN
SUOMEA.
KUN ASTUU HUONESEEN MAAILMALLA KYSYTÄÄN MITENPITÄIS ASIAT HOITAA

KAUNEUDESTA EI OLE HAITTAA
kerrankin historianaikana ei moitteensiaa .

5 ONNEA KAIKESSA LAURALLE
tiedät kauneutesi senkin tiedät että oot sen lahjaksi sanut TAIVAAN ISÄLTÄ
työ ei ole turhaan kun Jeesus Kristus Siunaa joka askelta.

3Äänestä

Kaikkihan puhuu jo, että hymyLaura voittaa, vaikka näyttikin ylen mukaan niin

maaniselta.

Äänestä

Kailotti tutun sanomansa,muuten hymysi kuin ylimielinen mamselli koska tiesi olevansa suuri tähti peräkammareiden poikien iltatoimissa. ;) Eiks vaan?

1Äänestä

Huhtasaari, ikuisen poikamiesrunkkarin valinta.

1Äänestä
  • Kyllöstä tuskin kukaan lähivuosina on hanskannut,tai voi joku xl pervo löytyä.

    1Äänestä

  • Nämähän ne ovatkin teidän elämänkoululaisten ykkösprioriteetit presidentinvaalissa.

    Äänestä

Sunnuntaina äänestämään.

Äänestä

Paras ulkonäkö takaa minun ääneni. Muilla asioilla ei ole minulle mitään merkitystä.

1Äänestä

Huhtasaari on AINOA ehdokkaista, joka uskaltaa sanoa selkeästi sen, mitä suomalaisten ehdoton enemmistö haluaa. Eli rajat kiinni kehitysmaamuslimeilta, elintasopakoloisilta ja ulkomaisilta rikollisilta!

Kaikki muut ehdokkaat kannattavat jollain tasolla rajojen avoimuutta tällekin porukalle.

Jo tämän vuoksi kannattaa antaa ääni Lauralle!

1Äänestä
  • Ja tuossa tuli heti suvakin älystä vapaa kommentti! Albanisointi siis ehkäistään sillä, kun kaiken maailman huijarit ja onnenonkijat saavat vapaan pääsyn kelaeläteiksi Suomeen?

    Albaniaa ei Suomesta todellakaan ole tulossa, mutta Ruotsin katastrofitiellä ollaan vakaasti. Suvakki tosin ei näe Ruotsin ulkomaalaispolitiikassa mitään moitittavaa. Mutta mitäs sitä näkeekään, jos pitää ruusunpunaisia silmälappuja yötä päivää!

    Äänestä

  • terveiset_Malmösta kirjoitti:

    Ja tuossa tuli heti suvakin älystä vapaa kommentti! Albanisointi siis ehkäistään sillä, kun kaiken maailman huijarit ja onnenonkijat saavat vapaan pääsyn kelaeläteiksi Suomeen?

    Albaniaa ei Suomesta todellakaan ole tulossa, mutta Ruotsin katastrofitiellä ollaan vakaasti. Suvakki tosin ei näe Ruotsin ulkomaalaispolitiikassa mitään moitittavaa. Mutta mitäs sitä näkeekään, jos pitää ruusunpunaisia silmälappuja yötä päivää!

    Syötä tuota MV-puuroa niille joille se maistuu. Ei teitä natseja kukaan ota vakavasti.

    1Äänestä

Laura pressaksi ja Paavo Väyrynen pääministeriksi, niin saadaan maan asiat kuntoon.

1Äänestä

Äänestän Bondia!

My name is Bond, Pekka Bond...

Äänestä

LAURA on suomalaisten puolella.
Siksi 5 .

1Äänestä

miten jäliviisaista ukkosanoo vaaliin ei voi enään vaikuttaa HALOOO !

eihän ole ollut virallista vaalipäivää TÄSSÄKÖ VASTAUS VAALIT EI OO REHELLISET.

kaikki on valmiiksitehty eli lippuset täytetty.

Äänestä

Ääni Suomelle. Ääni Lauralle.

1Äänestä

tv kamerat ja toimittajat seuraamaankun vaalilaatioita kuljetetaan ja lasketaan.

MISSÄ ON TARKKAILIAT.

Äänestä

Onko Huhtasaari oikeesti mukana sketsihahmokisassa? Vois äänestää.

Äänestä

Huhtasaaren Lauraa veikataan vermossa. Saulia äänestetään tulevana sunnuntaina. Numero 8.

1Äänestä

Kyllä nyt tulee jytky.Laura-Jytky..!!!

1Äänestä
  • Jytkystä tulee pahasti mieleen Timo Soini ja takinkäännöt!

    Äänestä

Blondi se olla pittää!

Äänestä

Sinäpä sen sanoit! Laurahan on aivan väärässä kisassa mukana, joten se on hylättävä näistä kisoista, syynä järjen puute! Menkööt missikisoihin niin pääsette äänestämään

Äänestä

Laura toki on kaunis, mutta sen takia en häntä äänestä. Ääni nyt vain menee hänelle siksi koska on fiksuin ja kansanläheisin ehdokas vuosikymmeniin. Kauas taakse unholaan jäävät tavjat, marat, niinistöt ja muut turhapurot.
Laurassa on ainesta Suomen nostajaksi tästä kaikesta suosta, minne edellinen kööri sen vei.
Minä panen lappuun 5 ja sillä selvä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Tosoon kirjoitti:

Vau, upee hymy ja asu, vauuh!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu