Onko kokemuksia? Tekis mieli laittaa hugo bossin ns. Pukukello nahkaisella rannekkeella. Sitten toinen kysymys kannattaako kelloa ostaa muualta kuin kellosepän liikkeestä esim. Marketeista?
Hugo Boss kellot
Uutta.kelloa
4
1505
Vastaukset
- mistäHalvallaSaat
Ihan sama mistä noita laaduttomia muotikelloja ostaa.
- bossilainen
ostin orange sarjalaisen sinisellä silikooni/kumisella rannekkeella. On tyylikäs ja hieno ja ranneke kunnollinen mahtuu käteen ja jää vielä reikiä vaikka en ole pieni kätisimpiä. Miellyttävä kädessä ainakin minä olen tähän ihan tyytyväinen aikahan sen sitte todellisen laadun näyttää.
- Lgkfk
Ostakaa ennemmin prologue kello clas ohlsonilta. Samaa laatua mutta halvempi.
- YötyöOnRaskasta
Taasko se stavari huutelee öisiä tyhmyyksiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle223028Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A112097Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.661968Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1001823Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761553Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141282Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001265Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥361265- 1111055
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151036