Haukkuminen ja huutaminen keskusteluissa saa sinut näyttämään typerältä. Huuda jos olet hädässä, hauku jos olet koira.
Mielipide
thegodofallmortal
4235
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä, fiksun jutun heitit, mutta oletkos nyt ihan varma, että tämäkin juttu tarvitsi oman aiheen? Ainiin, tarvitsihan se, kun pitäähän viisautta jossain saada esitellä.
Carry on.
Miksi minusta alkaa näyttämään siltä, että tällä palstalla alkaa olla kohta enemmän viestejä koskien jotain muuta kuin musiikkia..
Netti on netti. Täällä haukutaan ja huudetaan. Kinastellaan idioottimaisista asioista etc. Surullista jos se niin kovin vaivaa. Muutaman ihmisen ristiretki netikettiä rikkovia ihmisiä kohtaan on toki hienoa, mutta varsin turhaa.
Voiko tämän aiheen jo haudata?
No minun mielestä tämä ristiretkeily on järkevämpää kuin se, mistä koko sana on alunperin tullut.
Eikä minun paskapuheet oikeastaan kuulu minnekään palstalle. Pitäis kait hakea yliopistoon, niin sais siellä päteä rauhassa... =(
Kerro ihmeessä vielä vähän lisää! http://www.saunalahti.fi/sakarit/kerro-lisaa/roopea_kiinnostaisi.jpg