kohu- 63

Mitä mieltä olette bändistä?
9785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kohu on v#tun kova !!!!!
Kuunnelkaa niitten uus LP !!!

Äänestä

Olen kuullut kyseiseltä bändiltä vain kappaleen Just like Eddy, I hate Teddy, jonka sanoitusta yritettiin Eppu Normaalillekin tarjota aikoinaan, mutta eipä kelvannut. Eikä ihme. Harvoin saa niin korniin sanoitukseen törmätä. Tässä nyt en siis pysty mitenkään arvioimaan kyseistä bändiä muuten, sillä yksi biisi ei yleensä paljoa kerro, mutta tuo kyseinen biisi nyt ei ainakaan kovin hyvää kuvaa bändistä anna.

Äänestä
  • laulajana on Gary. Kyllä Kohu muuttu radikaalisti Lätän tultua laulajaks. Korkeapaineistettu hullujenhuone-lp
    kuuluu viime vuonna ilmestyneiden suomi-punk-levyjen
    parhaaseen kastiin.

    Äänestä

kolisee,ja lujaa.härpsälä kids.

Äänestä
  • Mun yksi suurimmista suosikeista, eikä vähiten ton uuden levyn ansiosta, kyllä se munkin mielestä on yksi viimevuoden parhaimpia levyjä. Ja livenäkin rokkaa

    Äänestä

  • jasse-nassu kirjoitti:

    Mun yksi suurimmista suosikeista, eikä vähiten ton uuden levyn ansiosta, kyllä se munkin mielestä on yksi viimevuoden parhaimpia levyjä. Ja livenäkin rokkaa

    "Mihin mä parkkaan tän giljotiinin !!!!"
    Kunnon meininkiä & loisto bändi !!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oloo kirjoitti:

Mitä mieltä olette bändistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu