Hesarin mainos

Mikä biisi soi hesarin&Nyt-liitteen mainoksessa, jossa sivulliset tönivät kundia tytön perään samalla kun ruudun reunassa on pistelaskuri (ja pisteitä ropisee)? Lopussa kundi joutuu baariin, mutta tyttö onkin kadonnut ja tilalla vain Nyt-liite (tytön kuva kannessa).
1141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuulostaa ihan Flamin´sideburnsilta.Voin olla myös väärässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flibu kirjoitti:

Mikä biisi soi hesarin&Nyt-liitteen mainoksessa, jossa sivulliset tönivät kundia tytön perään samalla kun ruudun reunassa on pistelaskuri (ja pisteitä ropisee)? Lopussa kundi joutuu baariin, mutta tyttö onkin kadonnut ja tilalla vain Nyt-liite (tytön kuva kannessa).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu