Voiko kyseinen lääke aiheuttaa miestissit tai rintojen kasvamista miehelle?
Olen huomannut rintojen kohdalla on selvää kasvua, rinnat tuntuvat pehmeämmiltä ja pyöreämmiltä.
Aikaisemmin tämmöistä ei ole ollut vaikka painoa onkin tullut saman verran lisää.
Painoa on tullut lisää 9kg, 6kk Mirtazapin käytön aikana.
Maha on myös kasvanut suhteellisen isoksi.
Paino on siis mennyt rintoihin ja mahaan lääkkeen käytön aikana.
Olen huomannut rintojen kohdalla on selvää kasvua, rinnat tuntuvat pehmeämmiltä ja pyöreämmiltä.
Aikaisemmin tämmöistä ei ole ollut vaikka painoa onkin tullut saman verran lisää.
Painoa on tullut lisää 9kg, 6kk Mirtazapin käytön aikana.
Maha on myös kasvanut suhteellisen isoksi.
Paino on siis mennyt rintoihin ja mahaan lääkkeen käytön aikana.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Ennemminkin antiboob lääkettä.
Painoa se kyllä nostaa, joten johtuu siitä.
Myös turvotusta lisää, eli tissien kasvu on todennäköistä.