https://www.metropoli.net/parisuhteet/ilotytto-paljastaa-talla-tavalla-te-ajatte-miehenne-huoriin/
Koska miehen oma nainen on ruma läski akka joka pihtaa. Virolaiset naiset on kauniita mutta suomi nainen läskiintyy ja kurppaantuu. Horotkin on kauniita ja nuoria.
Koska miehen oma nainen on ruma läski akka joka pihtaa. Virolaiset naiset on kauniita mutta suomi nainen läskiintyy ja kurppaantuu. Horotkin on kauniita ja nuoria.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Suomalaiset naiset alkaa vanheta jo 30 vuoden ikäisinä ja yli 35 vuotias suomainen nainen on käytännössä jo mummon näköinen.
Twoossa tulee naisehdotuksia 35-45 vuotialta naisilta, jotka mummoontuneet, ylipainoa alkaa olemaan ja muutenkin alkavat näyttää vanhoilta.
Miksi naiset eivät huolehdi fyysisestä ulkonäöstään, vaan päästävät kehonsa siiderivalaan muotoiseksi. Syövät mitä sattuu ja milloin tahansa. Syödään, vaikka oltaisiin jo kylläisiä, eikä viitsitä kuntoilla.
Aasialaiset naiset ovat vielä 40 vuotiainakin yhtä hyvän näköisiä, kuin suomalainen nainen 25 vuotiaana.
Aasialainen nainen huolehtiikin kauneudestaan ja kehostaa huomattavasti paremmin, kuin suomalainen nainen.
Aasia on melkoisen laaja alue, ja sinnekin mahtuu monennäköistä naista. Suomessakaan asuvat eivät kaikki ole kauniita. Vai onks ne sitten "suomettuneita" ..
Saleilla+ei+käy+paljon+naisia+treeenaamassa+mutta+miehiä+käy.+Kun+itse+kävin+niin+90+%+oli+miehiä+ja+muutama+nainen.+Ehkä+naiset+sitten+tykkää+sohvalla+makoilusta+enemmän.
Yhdellä salilla on naisille ihan omakin kuntosali, mutta minkä hiivatin takia naiset oleilee silloin miesten kuntosalin puolella.
Nämäkin naiset, jota miesten puolella oleilee on niitä selfie akkoja, ottavat vaan selfie kuvia itsestään ja varaavat koko laitteen, eivätkä edes treenaa.
Kehtaavat vielä sanoa, että ei saa häiritä.
Jos mies menisi naisille tarkoitetulle kuntosalille, niin saisi vähintään porttikiellon.
Minkä hiivatin syystä naisille on rakennettu ihan omia kuntosaleja, vaikka naiset ei edes treenaa kuntosalilla, kuntosalilaitteet ovat siellä tyhjän panttina, kun miesten puolella sali on täynnä ja joihinkin laitteisiin joutuu odottamaan.
Vertaukseksi, jos miehiä on kuntosalilla 30, niin naisten puolella naisia 1-4.
Naiset tarvi mitään omia saleja, koska eihän naiset juurikaan edes treenaa kuntosalilla ja jos treenaavat, niin naurettavan pienillä painoilla.
Tosin onhan poikkeuksiakin, kuten nais voiman nostajat, jotka treenaavat oikeilla ja raskailla painoilla.
Etkö vieläkään ymmärrä, että on muutakin liikuntaa kuin "sali". Miehet on niin mielikuvituksettomia, että eivät keksi muuta.
Sinä vaan todennäköisesti tykkäät katsella niitä miehiä enemmän.
Varattu mies pettää aina ihan kenen kanssa vaan.Siksi en ota mitään miestä koskaan.
Ota minut. Minä pettäisin sinua vain kauniiden ja mukavien naisten kanssa, mutta rumat ja epämiellyttävät lupaisin kunniasanalla jättää rauhaan. Deal ?
Seksibotti ei petä, seksibotti ei jätä, seksibotti ei tartuta tauteja ja on aina valmiina.
En kyllä ymmärrä miksi mies elää parisuhteessa ruman läskin pihtaaja-akan kanssa. Pelkääkö yksin elämistä ja turvautuu naiseen jonka on vaivalla saanut.
Miksi miehet panee naista jota 6 muutakin miestä panee päivän aikana. Todella ällöttävää touhua.
Miksi naiset paneskelee miesten kanssa jotka ovat panneet lukuisia naisia?
Naiset? Siis kaikki? Minä en paneskele.
No tuokin "artikkeli" on todennäköisesti jonkun ätmin kirjoittamaa mutua. Itse miehenä en pysty käsittämään miten kukaan mies viitsii panna ketään ketä on samanakin päivänä käynyt ties kuka höyläämässä. Pelkkä ajatus siitä että olisi jonkun finninaamaisen ätmin tai vanhan läskin liukkailla on oksettava.
Et sinä mikään mies ole.
Liukkaillahan sinä olet jokatapauksessa vai oliko vaimosi puhdas ennen kuin panit häntä. Mitä eroa on ensinnäkin sillä kuka naistasi on pannut ennen sinua sekä sillä onko siitä aikaa 10 min vai 10 vuotta. Toisen miehen muna siellä on jynssännyt joka tapauksessa.
Sellaisia miehet on. Jynssäävät kaikkea mikä liikkuu. Myös mikä ei liiku. Vaikka puunkoloa.
Sinä et ainakaan.
Kyllä liukkailla olo tarkoittaa sitä että on suhtkoht heti jonkun jälkeen pykälässä, ei sitä että joskus joku on pannut.
Hyvä että maksullisia naisia on sillä muuten en saisi lainkaan seksiä.
Ei kannata rahaa tuhlata!
Aina on puuttessa eläviä rouvia tarjolla.
Keikkatyöläiset on ainakin jutuissaan kovia huorissa käviöitä,vaan niin se meisseli heiluu viikolla myös kotosalla.
Winwin tilanne,kaikki saa nussia ja vain tyhmä menettää rahansa.
Miksi ei kävisi? Parempihan se on käydä maksullisissa kuin ettiä rakastajatar. Vähemmän harmia.