Niinistön lapsi on tuleva ytmi

Joka panee kauniita naisia. Menettää varmaan poikuutensa siinä 13-14 vuotiaana. Selvästi status on jo korkealla eikä naisen saaminen tule olemaan vaikeaa.
14345
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Eli pojanrimpulat on kuitenkin kiinnostavia.

1Äänestä
  • Tottakai ovat, kuka nyt vanhaa äijää haluaisi päälleen ähkimään

    Äänestä

  • Naisasialooseri1 kirjoitti:

    Tottakai ovat, kuka nyt vanhaa äijää haluaisi päälleen ähkimään

    Niin se miesmuotikin muuttuu. Ei pysy perässä.

    1Äänestä

Sille kersalle on jo kaikki elämän hyvät perus asiat pedattu valmiiksi tarjottimelle että siitä vaan poimii. Ätmi ei ole saanut sellaisia mahdollisuuksia, ei rakastavia vanhempia eikä mitään.

1Äänestä
  • Mistä sä tiedät millaisia vanhempia nuo ovat? Sauli on vähintäänkin epäilyttävä, koska häntä kiinnosti enemmän oma kummityttö (,Jenni siis) kuin oma edesmennyt vaimonsa...

    2Äänestä

Kyllähän se on todella suuri bonus miehelle tuollainen sosiaalinen status että se nainen joka menee kimppaan miehen kanssa pääsee presidentin perheeseen osalliseksi.
Siinä voi nainen sitten kehuskella kavereilleen, että "tapailen presidentin poikaa"

1Äänestä
  • Ei vaan: "Entisen presidentin poikaa". Koska tuskin Sauli on enää pressa, kun poika on tyttöjen (tai poikien) perässä.

    1Äänestä

  • pieni-korjaus kirjoitti:

    Ei vaan: "Entisen presidentin poikaa". Koska tuskin Sauli on enää pressa, kun poika on tyttöjen (tai poikien) perässä.

    Niin jos Sauli on silloin enää edes hengissä. Ei kyllä mitenkään lapsen kannalta hyvä asia, että isäksi tullaan enää noin vanhana.

    1Äänestä

Miten musta tuntuu, että vasta pari kk sitten ilmoitettiin koko raskaudesta.

1Äänestä

Saulin poika saa pillua ennen kun palstan ätmit koska ätmit ei juo viinaa. Saulin poika aloittaa viinan juonnin jo 14 vuotiaana.

Äänestä

Vuorokauden ikäinen lapsi panee kauniita naisia.

1Äänestä

Koska vanhemmilla on rahaa niin poika saa hyvän koulutuksen ja silloin naisetkin kiinnostuu koska raha on kemia.

1Äänestä

Totta, Niinistön lapsi on tuleva YTM vaikka olisi miten ruma koska miehen tason ratkaisee raha ja status ja perssan pojalla on automaattisesti todella korkea status eikä rahaakaan ihan vähän.

Jos lapsi olisi ollut tyttö niin rumana hän olisi ollut samanlainen ATN kuin mitä tavisten lapsetkin. Status ei vaikuta naisen tasoon, vain nuoruus ja kauneus vaikuttaa. Ruma perssan tytär on ATN, kaunis duunareiden tytär on YTN.

1Äänestä

Ehkä siitä tulee jännämies koska varakkaat miehet on aina jännämiehii.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pillujen--asiantuntija kirjoitti:

Joka panee kauniita naisia. Menettää varmaan poikuutensa siinä 13-14 vuotiaana. Selvästi status on jo korkealla eikä naisen saaminen tule olemaan vaikeaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu