Parisuhteet syntyvät bailatessa

Erilaiset kosteat juhlat kuten opiskelijabileet tai goom-risteilyt ovat ihmisten soidinmenot. Jos ei lähde muiden mukana bailaamaan ei pariudu ja jää yksin.
42100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Menepä sitten bailaamaan.

Äänestä

Tänään pitää käydä hakemassa kaupasta viinaa että huomenna voi aloitella pohjien ottamisen hyvissä ajoin. Kun on hyvät pohjat juotuna baariin mennessä on paremmat mahdollisuudet tavata tyttöjäkin. Tytöt tykkää hauskasta viinamiehestä ja mikään tylsä raitis nössö ei kelpaa.

Äänestä

Jos tuntee ennestään jo paljon naisia niin ei tarvitse baariin mennä vaan voi kutsua naisen luokseen juomaan viinaa ja katsomaan olympialaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viinamies kirjoitti:

Erilaiset kosteat juhlat kuten opiskelijabileet tai goom-risteilyt ovat ihmisten soidinmenot. Jos ei lähde muiden mukana bailaamaan ei pariudu ja jää yksin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu