Kireitä siimoja

Ei oo sähköpostiosotetta,oon netissä klo 22,15-06 kun oon aina yö-vuorossa.Suomi 24 sokkotreffit nimim. yö-duunari. chattaillaanko.
1162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

se sähköpostiosoite, vaan se pitää itse hommata vaikka täältä suomi24:stä. Selitys "ei oo sähköpostiosotetta" on ihan hanurista, kun jokainen saa osoitteen viidessä minuutissa ja aikaahan sulla tuntuu olevan enemmänkin. Niettä oikea selitys olis "en halua meilata kenenkään kaa, sokkotreffichatti on musta kivempi".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luonto ihminen kirjoitti:

Ei oo sähköpostiosotetta,oon netissä klo 22,15-06 kun oon aina yö-vuorossa.Suomi 24 sokkotreffit nimim. yö-duunari. chattaillaanko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu