Siitä tuli huora jo nuorena

Huora se on ollut aina.
7223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Huoraksi kasvoi sekin helvetti

Äänestä

Isän kädestä annettava pakaroille helvetti.

Äänestä

Luntulle kunnon selkäsauna. Muistaa jakaa persettään.

Äänestä

!?!

Äänestä

Onpa kauheita ja katkeria ihmisiä 😂😅.. Muo jos joku mies kutsuis tosin ei ole syytä tai toista naisra sanois laittaisin hampaat uuteen järjestykseen. Enkä ole feministi 😁

https://youtu.be/tUp0Xt2jjVc

Äänestä

Oma tuomio ja Kivittjät paikalla jälleen

Mites kuulkaa miehet on, jos te pidätte pöksyt jalassa,

Vetskarit kiinni,

Pysytte oman vaimon pedissä uskollisena.

Niin tiiättekö,

kukaan ei huoraa,

Jeesuksen kin luo tuotiin kyllä nainen kivitettäväksi, mut miten ollakaan se aviorikoksesta kiinni jäänyt mies jäi tuomion ulkopuolelle.
Kun Mooseksen lain mukaan molemmat ois pitänyt kivittää.

Mitähän mahtoi Jeesus kirjoittaa maahan

Äänestä

Tiesittekö muuten, et monen prostitutioidun lapsuudessa on mm. seksuaalinen hyväksikäyttö. Jota väkivallan ja päihteiden kautta sidotaan siihen elämäntyyliin
Ja käyttämällä heitä syyllisyyttä heidän elämän riiston.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huorajosilloin kirjoitti:

Huora se on ollut aina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu