aika paljon matskua katos bitti avaruuteen, sääli..... toivottavasti ne voidaan palauttaa
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tältä näyttää....
https://aijaa.com/UilhJH
Puhutko siitä yhdestä gs-3 ketjusta joka viimein katosi? Oli jo aikakin.
Voi voi, nyt teidän juoppo- ja kylähullujen pitää mennä oikeasti sinne suomi24 vertaistuki-palstalle keskustelemaan ongelmistanne ja mitenkä impotenttia voi tukea.
Miten vaikea sitä vihjettä on ymmärtää?
Täällä keskustellaan salaliitto-teorioista.
Luuletko että alan klikkaamaan jotain urlin lyhennettä joka saattaa latailla koneen puolilleen viruksia?
En todellakaan.
Kuulostaa tekniseltä ongelmalta jossa suomi24:n serveri ei saanut yhteyttä siihen databeissiin jossa keskustelut oli tallennettu.
Valitettavan normaali tekninen ongelma mutta yleensä korjautuu pienen ajan päästä, tai viimeistään kun joku huomaa uudelleenkäynnistää ne.
joo niin oli
Local media named one of the dead students as Jaime Guttenberg, who was Jewish, but by Thursday morning several other Jewish parents were being counselled because their children were still listed as ‘missing.’