Miksi ! lähteä..

Kokenut.kirjoittaa

Iskemään naisia???? julma käsite.
Eihän naisetkaan iske miehiä !! naisilla on # ME TOO käyttäköön sitä , kun se on varmin tapa olla erossa miehistä, ainakin siihen saakka kun aikakello tikittää siihen malliin että on pakko tehdä jotakin kuin juosta yö kaudet "etsien jotakin" !!

Itse ole etsinyt "hakkaamattakin" naisia, mutta huonolla menestyksellä.. ja tulevaisuudesta en tiedä mitään "vielä" .

3

450

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kokenut.kirjoittaa

      Tulee halvaksi , kun ette "naiset" ole kiinnostuneet yksinäisistä miehistä , jotka hakee naista täältä kautta . Vuosi 2018 on siinämielessä hyvä vuosi kun matkoja riittää !! kun vain viitsii lähteä matkoille, kun kotimaata "suomi" pitää myös katsella. Pystyy omalla kielellä kommentoimaan ja toimimaan.

    • wqfqegfqe

      "Eihän naisetkaan iske miehiä !! " ....?!!! nimimerkillä "kokenut" jos on tuota mieltä niin kokemuksey saattavat olla vähemmän yleistettäviä. Ne kivoimmat ja parisuhdeorioituneimmatkin naiset saattavat iskeä miehiä - toki yleensä silloin miehen jonka haluavat. METOO -kampanja on seksuaaliseen ahdisteluun ja väkivaltaan liittyvää, ja jos ei itse tajua eroa iskemisen suhteen niin kannattaa jäädä oikeasti kotia ja hakea maanantaina ammattiapua jos ei siinä välissä esim lukeminen valaise mitään latua...

      Ei mikään "aikakello" mitään pakota ketään missään mihinkään....eikä suurin osa naisista juokse yökaudet "etsimässä jotakin".

      en ihmettele että huono ollut menestys...näkökulmaa ehkä kannattaa laajentaa, vihaa työstää urheilemalla ja terapeutilla ja ylipäätään hyväksyä ettei muut miljardit ihmiset tässä maailmassa ajattelle ja toimi samoin kuin itse.

      Käsitteet eivät ole julmia, ihmisten teot ja ajatukset voivat olla. Ajattele että sinulla ne ovat ystävällisiä ja arvostavia naisia kohtaan?

    • Trashman

      Ensin tuli tasa-arvo. Sitten naistenpäivät ja joku METOO. Mies on kuohittu sonni nykyään. Kohta näette meitä enää eläintarhassa apinan vieressä. Dildo ajaa miehen roolin jo itsessään. Okei, me ukot ollaan urpoja. Joku kunnioitus pitäs kuitenkin olla ja antaa miehen olla mies. Vaikka oikeuksista puhutaan ja hyvä niin. Ei taida paljon olla puhetta miehen oikeuksista ja kuka niitä muka ajaa? Feministi ajatuksia sun muuta. Kohta mä perustan Sovinistisikapuolueen tai järjestön vastalauseeksi tällä tämän päivän roskalle. Muutenkin laki on yleensä naisen puolella kun tulee ero ja jaetaan huoltajuus, tavarat sun muut. Mies harvemmin näkee niitä lapsia ihan kosto syistä jonka takana on yllätys, yllätys ite se nainen. Onko oikein sitä lasta kohtaan?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä

      Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai
      Ikävä
      90
      8596
    2. Persut: haluamme lisää veroja!

      Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki
      Maailman menoa
      42
      4748
    3. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      41
      4421
    4. Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?

      Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit
      Maailman menoa
      46
      2633
    5. Numero josta kaivattusi tulee mieleen

      Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.
      Ikävä
      99
      1510
    6. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      40
      1306
    7. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1256
    8. Heräsin taas sinä mielessä

      Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?
      Ikävä
      64
      1162
    9. Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera

      Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota
      Lieksa
      39
      1160
    10. Kannattaa toimia yleisesti ottaen

      Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo
      Ikävä
      167
      1100
    Aihe