Vaimo pieraisi kesken imuroinnin

rakastanvaimoani

En kuullut vaimon päästämää pierua imurin äänen vuoksi mutta kun olohuoneeseen levisi tuttu pierun haju vaimo alkoi hymyillä ja iski minulle silmää.

10

2292

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vinkkinä

      Olisi voinut pieraista imuriputkeen niin ei olisi haju levinnyt muualle.

      • Pröööt!...Pruuummm!


    • Wroom

      Peräsnainen?

    • Huumorintajuinen vaimo niin sen pitääkin olla. Imuroi ja päästää lemahtavan pierun...NUUH...NUUUH...oho pääsi pieru...nauru tai hymy.

    • onhannaita

      Exä pieraisi äänekkäästi lähetti kolme lentosuukkoa ja sanoi "Uuh"

    • pitkätukka-68

      Niin?

      • Anonyymi

        Imuroinnissa on piaru herkillään


    • Vomitus

      Jos vaimoni pieraisisi seurassani se olisi avioero ja goodbye samantien.

    • Anonyymi

      Voiko pahan pierunhajun imuroida pois ja jos voi, aiheutuuko siitä pitemmän päälle haittaa imurille? Onko kellään kokemuksia tällaisesta? Siirtyykö paha haju siten toisaalle tmv. Ruostuuko imuri tai syöpyykö siitä jotain, joka voi vaikuttaa imurin toiminnallisuuteen myöhemmin? Hyvistä kokemuksista erityisesti kiinnostunut.

    • Anonyymi

      pieru7alapäähuumoriihmisillä on autismikirjoa?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      215
      4761
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      40
      3261
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      35
      2955
    4. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      84
      2923
    5. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      60
      2826
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2655
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      14
      2391
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      101
      2192
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      148
      1531
    10. Vapaa- ajan asunto palanut Haapavedellä

      Haapavesi päässyt Iltalehteen Vapaa- ajan asunto palanut 35 neliötä palanut. Missä päin tämä on ollut? Poliisin tutkinn
      Haapavesi
      9
      1190
    Aihe