MOT pureutuu tänään Kepuvoimalaan

396
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielenkiintoista. Putistan ei jätä koskaan vahinkoa tekemättä.

Äänestä

Ylen viherpiiperötoimittajat yrittää pelotella keksityillä saduilla jotta ydinvoimalaa ei vain rakennettaisi. Sen sijaan pitäisi rakentaa Suomen kaikki rannat täyteen tuulimyllyjä. Viherpiiperöitä tuulimyllyt ei haittaa, koska he kaikki asuvat kaupungeissa litkimässä lattea kahviloissa.

1Äänestä

Korvakoru-viherprofessori jauhaa paskaa ohjelmassa.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kepulivoimaa kirjoitti:

Joka on Fennovoima:
https://yle.fi/aihe/artikkeli/2018/02/16/venalainen-sahkoisku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu