16 tikkiä otsassa

Sain kompastumisen seurauksena ison vekin otsaani.ja 16 tikkiä laitettiin.onkohan normaalia että puoli otsaa ihan tunnoton on.tikit otetaan viikon päästä.kuuluukohan vaan paranemis prosessiin?
1180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kolhu on voinut katkaista jonkun hermon tai sitten turvotus aiheuttaa tunnottomuutta. Eiköhän tilanne korjaudu aikanaan, viimeistään muutaman kuukauden kuluessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vahinkosattui kirjoitti:

Sain kompastumisen seurauksena ison vekin otsaani.ja 16 tikkiä laitettiin.onkohan normaalia että puoli otsaa ihan tunnoton on.tikit otetaan viikon päästä.kuuluukohan vaan paranemis prosessiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu