Olin la baarissa kahden kaverini kanssa. jonkin verran tuli otetttua alkoholia ja oli tosi kivaa pikästä aikaa tanssia ym. Kaverini löysivät jotain tuttuja ja niin myös minä entisen luokkakaverini. Meillä molemmilla lapset ja perheet ja olemma onnellisia tahoillamme, ehdimme tämän keskustella jo alkuillasta : ) No tanssimm muuttui kiihkeämmäksi ja pian otimme huoneen hotellista jo´nka yökerhossa olimme. Harrastimme spontaanisti upeaa tajunnanräjäyttävää seksiä, palasimme yökerhoon posket punoittaen. Ystäväni eivät edes tiedä tapahtumasta, kysyivät vain oltiinko tupakalla kun ei näkynyt hetkeen.
Olen ollut ihan , en tiedä kertoakko miten miehelle.
Tämän toisen kanssa ei puhuttu mitään, eikä sovittu mitään. Ruokakaupassa usein tapaamme perheinemme.
Olen ollut ihan , en tiedä kertoakko miten miehelle.
Tämän toisen kanssa ei puhuttu mitään, eikä sovittu mitään. Ruokakaupassa usein tapaamme perheinemme.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onpas upea tarina. Saako kysyä miten siellä kaupassa ne katseet kohtaa? Tekee varmaan kuraa kun perheensä kanssa ostoksilla ja toinen omansa kanssa yrittää saada itsensä kuriin ettei liikoja esitä. Huh huh onpas kiihkeää. Tuota miksi sinun pitäisi kertoa miehellesi? Onko omatunnon kolhut liian raskasta kantaa vai miksi sinun pitää kertoa jos ette edes kiinni jääneet? Kannattaako noiden lasten takia rikkoa kahta perhettä vain ja ainoastaan teidän seksin takia? No si hän teet kuten haluat. Mutta muista suojella lapsiasi. Toki tuon miehen syyt seksiin sun kanssa on sen juttu. Mutta pieni kysymys? Kumpi maksoi hotellihuoneen? Varo jos oli mies ja kortilla maksoi jää se kiinni joskus. Ja jos sinä taas maksoit tulee sun mies tietoonsa kyseisen illan menot. Minunkin kumppani jäi näin kiinni. Oli koko illan tarjoilut naiselle juomat ja taksit. Kun kävimme läpi miksi ilta tuli niin kalliiksi ei osannut sanoa. Kun kuitit löysin eipä niihinkin osannut sanoa. Mutta pitää muistaa kun baariin lähtee nostaa rahaa käteisenä mutta katsos kun sekin näkyy tilillä. Ikävä juttu mutta kiinni jäi. Eihän tuolle pano lle jäänyt muuta kuin se baarijuomat ja taksi.
Tyhmät kertoo, viisaat pitää suun kiinni.
Tajunnanrääjäyttävää seksiä. Johan on ollut. Heko heko.
Oletko se sinä ihana M nainen?
Kivaa olis tosiaan, kenenkään ei tarvi tietää!
Minäkin sain miehenä parasta seksiä ikinä, nainen oli kiihkeä, pukeutui seksikkäästi nailoneihin, sukkanauhoihin ja pornot rintaliivit päällä, loppu huipennuksena sain laueta suuhun ja tämä misu oli suomeksi sanottuna maksullinen nainen. Hintansa väärtti, kaikilla herkuilla jota vaimolla ei ole.
Ei se ny mun miälestä niin erikoista ollu.. samanlaisia vosuja on kerhot täynnä, panen yleensä useempaa illan aikana. Se ettei sun ukkos pane sua perseeseen, ei ole mun asiani, saitpahan nyt ainakin kerran edes. ps. pese persees seuraavan kerran.