Neuvo sinkkuvalittajille

ätminäpysytään

Itse olen sinkku paljolti sen takia ettei vaan kantti kestä lähestyä mielenkiintoisia naisia. Olen sen hyväksynyt, eikä se muuksi muutu. Senkin energian voi käyttää hyödyllisempiin asioihin kuin jatkuvaan valittamiseen tällä palstalla ja hakkamalla päätä seinään kotona.
Ilman naistakin voi elää. Sillon kun tekee seksiä mieli, niin ei muuta kun nettipornot pyörimään ja...kyllä te tiedätte.
Naiset voi puolestani painua jännämiesten hiekkasäkeiks tai "rantalomalle" Gambiaan.

5

188

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • viinamies

      Kannattaa juoda viinaa ja lähteä baariin. Kun baarissa on kännissä uskaltaa lähestyä kiinnostavia naisia. Naiset myös ovat paljon avoimempia lähestymisyrityksille tuollaisissa paikoissa joissa tuttavuuden tekeminen on suotavaa.

      Ole baarissa, ole kännissä.

    • onhanseniin

      Voivoi. Äitisi oli tuollainen "naiset" joka oli jännämiehen hiekkasäkkinä. Kyllä se poikaan jäljen jättää.

      • lihavihatipunen

        Niin ja nyt vanhempana sen äiti on lähtenyt Gambian. Voi voi.


    • Viinamies----

      Viinaa juomalla ujous loppuu ja mies uskaltaa lähestyä naisia. Mene yökerhoon ja pyydä naisia tanssimaan ja sitten tarjoot niille viinadrinkkejä ja ne kiinnostuu sinusta.

      • Enpä ole koskaan ollut niin kännissä että ujous loppuisi. Vaikka alko tekeekin sosiaalisemmaksi, niin en silti ole sen vaimalla pystynyt ketään lähestymään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      13
      11325
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      37
      3863
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      109
      3029
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      124
      2389
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      81
      2045
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      196
      1761
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      299
      1006
    8. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      17
      790
    9. Toisten elämän moralisointi

      Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte
      Tunteet
      143
      735
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      53
      699
    Aihe