Itse olen sinkku paljolti sen takia ettei vaan kantti kestä lähestyä mielenkiintoisia naisia. Olen sen hyväksynyt, eikä se muuksi muutu. Senkin energian voi käyttää hyödyllisempiin asioihin kuin jatkuvaan valittamiseen tällä palstalla ja hakkamalla päätä seinään kotona.
Ilman naistakin voi elää. Sillon kun tekee seksiä mieli, niin ei muuta kun nettipornot pyörimään ja...kyllä te tiedätte.
Naiset voi puolestani painua jännämiesten hiekkasäkeiks tai "rantalomalle" Gambiaan.
Neuvo sinkkuvalittajille
5
189
Vastaukset
- viinamies
Kannattaa juoda viinaa ja lähteä baariin. Kun baarissa on kännissä uskaltaa lähestyä kiinnostavia naisia. Naiset myös ovat paljon avoimempia lähestymisyrityksille tuollaisissa paikoissa joissa tuttavuuden tekeminen on suotavaa.
Ole baarissa, ole kännissä. - onhanseniin
Voivoi. Äitisi oli tuollainen "naiset" joka oli jännämiehen hiekkasäkkinä. Kyllä se poikaan jäljen jättää.
- lihavihatipunen
Niin ja nyt vanhempana sen äiti on lähtenyt Gambian. Voi voi.
- Viinamies----
Viinaa juomalla ujous loppuu ja mies uskaltaa lähestyä naisia. Mene yökerhoon ja pyydä naisia tanssimaan ja sitten tarjoot niille viinadrinkkejä ja ne kiinnostuu sinusta.
Enpä ole koskaan ollut niin kännissä että ujous loppuisi. Vaikka alko tekeekin sosiaalisemmaksi, niin en silti ole sen vaimalla pystynyt ketään lähestymään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää432218Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten652088Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211950HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363931697Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1041655Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241484Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821102Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53967- 75945
- 27909