Mikä siinä on, kun aikuisten miesten pitää vetää jalkaansa pillifarkut, vaikka takamus on leveä kuin seitsemän leivän uuni! Mennään jopa niin pitkälle, että hankitaan naisten farkut jos miesten puolelta ei löydy tarpeeksi suurta kokoa. Sitten ei edes yritetä peittää sitä ahteria takinhelmalla, vaan laitetaan päälle tiukka puseromallinen takki. Ajatelkaa nyt vähän takana kulkevia ihmisiäkin! Unohtakaa jo ne skinny fit farkut, jos kroppa ei ole enää teinipojan mitoissa! EU saisi kieltää niitten valmistamisen yli 32 vyötäröllä!
Karsea farkkumuoti
naista.naurattaa
3773
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Farkkujen käytön tarkoitus on aina ollut jo 60-luvulta lähtien pahennuksen herättäminen vanhoillisesti pukeutuvissa henkilöissä. Jos farkkuvalinnalla onnistuu herättämään pahennusta yhdessäkin vastaantulijassa (onko se nykyisin edes mahdollista?) niin valinta on ollut aina onnistuneempi kuin sellaiset farkut joita ei kukaan ihmettele.
Totta puhut ap.
Nyt tämä villitys on tullut miestenkin puolelle. Näitä hehtaari ahteri naisia onkin jo katseltu yli kymmenen vuotta, halusit tai et. Nyt tasa-arvon nimissä sitten hehtaari miehetkin sitten samalle viivalle.
Ja takin alareuna jää navan korkeudelle, joten koko komeus on näytillä.