On haamuraja jota kukaan naturaali ei voi millään luonnollisella keinolla kiskoa maasta. Kaikki 200kg maastavetäjät ovat säälittäviä roinareita jotka egoilevat näillä nostoilla ja yrittävät pönkittää jalkojen välissä olevaa nuudelia.
Hah, sainpas eilenkin naurut ku finniselkäinen jolppi teki maastavetoa. Naisenpuutteen aggression purkaminen kuntosaliin on säälittävää.
Nykyaikana nappikauppa on ihan liian helppoa kun niitä saa puhelimella niin helposti.
Itse tunnustan kokeilleeni ja voin sanoa että 200kg ei tule onnistumaan ellei käytä ihan mahdottomia määriä.
Kertakaikkisen säälittävää touhua tänä päivänä.
200kg maastaveto
10
312
Vastaukset
- klubi200
Hölmö provo! Saa nähdä miten moni viitsii kommentoida, asiallisesti?
- trololololloo
Kirjoitin jo aiemmin aamulla että huono trolli mutta pyyhein pois.
Niin huono provo ettei jaksanut edes painaa lähetä nappia. - Nokia3310
Roinapelle
- Nokia3310
trololololloo kirjoitti:
Kirjoitin jo aiemmin aamulla että huono trolli mutta pyyhein pois.
Niin huono provo ettei jaksanut edes painaa lähetä nappia.Nii nii sä ootki varmaan joku naturaali joka simsalabin päätti yks päivänostaa 200 maasta, hah, itse saan hädintuskin 150 ja olet treenannut kymmenen vuotta! Tajuatteko kuinka paljon työtä mä oon tehny ton 150 eteen? Ette. Jos joku vetää yli 150 se on joko lahjakas tyyppi tai käyttää jotain ylimääräisiä aineita.
- jässikkäinen
Paskaakin paskempi trolli.
Kaveri nosti ekaa kertaa maasta 190.
Itsellä siihen meni pari vuotta. Nostin ensimmäisen kerran 40 kiloa. - Nokia3310
nyt on kyllä melkosta palturia
- bruustickki
Sun kokoiselle myös se 150kg mavesta on mahdottomuus ilman roinaa. Jotenka itse olet säälittävä roina pelle. Senkin pelle, roina pelle.
Paljonko meni roinaa 10vuodessa, roina pelle? - OotkoKATKERA
Väitä nyt vielä että 100 penkistä vaatii kans kahmalokaupalla roinaa ... hahaha.
- fsfvcc
Roinahomo vetänyt niin paljon roinaa että terveys mennyt siksi ei nouse kuin 150 ja syyttää muita roinareiksi että tulisi itselle parempi olo.
- MarjikselleBanaania
Kyllähän normaali mies vuoden tai enintään kahden vuoden jälkeen saa mavesta 200kg, penkki 120kg, kyykky 180kg jos yhtään tosissaan on käynnyt. Leuvanveto 20kpl ja hauiskääntö tangolla 60kg 15 kertaa.
Jos lahjakkaampi kaveri niin tulokset 1,3 kertaa enemmän.
Horkalla sitten vielä lisää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin34212050IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3618036Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut963444Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982298Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1572297Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81686- 1101281
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin611139Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26918MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk350843