On/Off suhteet

Mikä on se syy että toinen jättää aina pienenkin ihan naurettavankin riidan jälkeen. En käsitä. Odottaa sitten että anon sovintoa ja että pyydän takaisin. Sitten syyllistää minua vaikka en ole tehnyt hänen väittämiään asioita.
Stressaavaa.
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En tiiä, mutta minä tavallaan pyysin kun laitoin geemailia ja sen tekstarin. koska tiesin olleeni kohtuuton ja selitin syyn, taustan, aiheuttajan tai jotain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eikivaa kirjoitti:

Mikä on se syy että toinen jättää aina pienenkin ihan naurettavankin riidan jälkeen. En käsitä. Odottaa sitten että anon sovintoa ja että pyydän takaisin. Sitten syyllistää minua vaikka en ole tehnyt hänen väittämiään asioita.
Stressaavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu