https://www.voice.fi/viihde/a-159991?utm_source=ampparit&utm_medium=rss&utm_campaign=rss
Kurppa sai lähteä ja nuorempi tilalle.
Kurppa sai lähteä ja nuorempi tilalle.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miksi tuo sinua ilahduttaa?
Ei mies kehtaa kulkea jonkun vanhan akan kanssa. Jennifer on jo 49 vuotias, ihmiset kyllää kun komealla miehellä vanha akka kainalossa joten akka sai lähteä. Nyt justinilla nuorempi kaunis nainen joten ihmiset ihailee.
Ihanaa.
Kyllä Jenillekkin seuraa löytyy..kaunis nainen,eikä tarvitse ätmeihin tyytyä..Näköjään ätmien elämäntehtävä purkaa omaa luuserioloaan vanhenpiin naisiin..
Kyllä täytyy. Jennifer on post-prime vanha haaska, joka nähdään seuraavaksi jonkun puliukon seurassa, puliukko suostuu panemaan jos jennifer maksaa viulut ja viinat.
Ymmärrän kyllä, että ikääntynyttä naista vituttaa olla syrjimiensä AT-miesten kanssa samassa veneessä kun vasta eilen hän oli nuori ja kaunis.
Tämähän on virtesi lempisäkeistö.
Voisi opetella jotain uutta välillä. Nämä menee ulkoa jo.
Justin on mies komeimmillaan, miehekäs ja karismaattinen komistus ja 25v nainen on hänen tasoaan, jennifer on vanha haaska ja hänen aikansa on ohi. Voihan hän toki ostaa jonkun köyhän laittoman maahanmuuttajapojan vanhaa tavaraansa hoonaamaan.
Tuskinpa tarttee ja saa vielä komean ja nuoren miehen,kun kauniille naiselle ottajia löytyy..toisin,kun sinunlaisille käyttämättömille lerpoille..joiden tavara käyttämätön🤣