Tinderin naisprofiilien aivopierut

brain.fart

"minä henkilökohtaisesti sytyn pitkistä miehistä, toivottavasti en pahoittanut kenenkään mieltä, makuja on monia!"

Makuja on monia? Milloin olet nähnyt lauseen jossa nainen sanoo syttyvänsä erityisesti lyhyistä miehistä?

5

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naisasialooser11

      Kannattaa sanoa tuollaiselle naiselle, että henkilökohtaisesti sytyn pitkistä, pitkäsäärisistä ja tiimalasivartaloisista mallinkasvoisista naisista.

      • Tottakai näin kannattaa sanoa, ei siinä ole mitään loukkaavaa. Jokainen etsii omaa silmää miellyttävää kumppania, ei siitä kannata mieltään pahoittaa. Ja jos vierekkäin on läski länkisääri ja pitkäsäärinen tiimalasivartalo, niin kuka tahansa terve mies valitsee jälkimmäisen vaihtoehdon.


    • Kirjoittelee takaisin, että hei en ole pitkä mies, mutta saan sytytettyä pidemmän ja kuumemman liekin. Uskallatko koittaa? :D

      No aivopieruhan se vaan tämäkin...kunhan tuli velmuilu mieleen. Tietysti nainen arvelisi oitis olevansa pyromaanin kanssa yhteyksissä. ;)

    • Onpa mielenkiintoista, että tuostakin voi joku pahoittaa mielensä. Onhan tuo vähän typerä lause, mutta toisaalta, jos heikko itsetunto ei kestä lukea tuollaista, niin ehkä kannattaisi vain hypätä tuollaiset ilmoitukset yli ja unohtaa.

    • Kokelin_Kivettäjä

      Olen jokseenkin varma, että kiltti ja nöyrä aviomies, joka voi selkä suorana seisten antaa tiskipöydän reunaa vasten aistikkaasti takamuksensa nojaavalle vaimolleen suuseksiä kiihottaisi monia naisia. Bonuksena naiselle tulee mahdollisuus laskea samppanjalasi hilloviivaa nuolevan pätkän päälaelle samalla, kun itse suutelee pitkää ja komeaa rakastajaansa. 😁

      Ei, en halua loukata ketään. Tarkoitukseni on vain kannustaa ja kertoa, että myös teille varreltanne hieman vaatimattomille miehille on oma paikkanne.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pysy kaukana musta

      Ja kaikista mun läheisistä. Oon tosissani.
      Ikävä
      101
      6153
    2. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäköä. 💡
      Ikävä
      212
      3406
    3. Näin susta unta

      Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!
      Ikävä
      18
      3335
    4. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      66
      3298
    5. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      16
      2515
    6. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2494
    7. Katu täyttyy askelista...

      Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.
      Ikävä
      28
      2353
    8. Onko 172cm lyhyt?

      Pitääkö miehen olla pidempi kuin 172cm?
      Sinkut
      270
      2081
    9. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1646
    10. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1417
    Aihe