Olen aina passannnut miestäni, kun olen arvostanut sitä että hän tekee pitkää päivää ja tienaa hyvin. Voi viedä minut ravintolaan jne.. Mutta sitten kun työt loppuivat ja lomakuukausia on jo takana monta. Olen itse töissä 6kertaa viikossa ja teen kaiken ja vielä maksankin yli puolet. Olen ihan kyllästynyt koko juttuun. Miten saan mieheni ymmärtämään että olen väsynyt hänen oksettavaan saamattomuuteensa. Ei edes sukkia pyykkikoriin tai lautasta saa astianpesukoneeseen!
Vastaukset 4
Et mitenkään, sillä mies on jo tottunut passailuusi.
- Entunnetapaustanne
Ehkä masennusta ilmassa, kannattaa olla tarkkana jos elämäntilanne muuttunut. Oliko tilanne silloin hyvä kun hänellä oli töitä.. oliko samanlainen kuin nyt.
Miten saa silakan lentämään ja viemään minut avaruuteen?
Itse siivoan, käyn salilla, opiskelen - olen jo patu ehkä -, teen ruuat ja kokkaan herkut joita en itse syö. Hieron hartiat, pesen kph ja annan tunnustetusti top s**se***: Joka pv jos halutaan. Annna hyvää ja kunnolla. Silti nainen tyytymätön :D puollustan ja olen näyttänyt sen livenä.
Ei tule seksiä, ruokaa, hellyyttä yhtäänn enepää. Maapallon järkevimmät miehet ovat täysin muuta ja saavat enemmän :) Se naurattaa ja vttaa :D
Nasten lehtien unelma-kriteerit voit täyttää sekunnissa ja ja kotona samaa schaibaa 24/7/365.
Ei naiset muut prinsessoiksi edes rinssinstä :)- ca.frigus1
Eihän tuossa ole kuin yksi kysymys: Miksi Vitusssa Jatkat?
Itse olen 24h opiskelija ilman tuloja, suhde lopussa, annan seksuaalisia palvelua 24/h loppuun asti, käyn salilla, leivon , kokkaan, luen, silitän, hieron...etc. Kaikki päin hell ja thats it Mutta otat tuota vastaan?
Ei naiset ole sen parempia, kannattaa nauttia mitä on....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771570
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.103782En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203598- 48546
- 126546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493