Poika vonkasi tekstiviestillä lisää seksiä. Aisurimies puolusteli vaimoaan pojan vanhemmille:
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201803272200841999_ul.shtml
Opettaja harrasti seksiä jännäpojan kanssa
15
590
Vastaukset
- Kokkelin_Kivettäjä
Ei ihme, että Brittany valittiin vuoden opettajaksi 2017. Valittiin takuulla koulun jätkien äänillä! :D
Silloin kun mä olin yläasteella opettajat oli vittumaisia vanhoja huuhkajia.- jfgjgf
Yläasteikäisen mielestä kaikki on vanhoja. Vanhemmatkin.
- Kokkelin_Kivettäjä
jfgjgf kirjoitti:
Yläasteikäisen mielestä kaikki on vanhoja. Vanhemmatkin.
Kieltämättä tuokin on totta. Saman ikäiset naiset, jotka tuntuivat silloin ikälopuilta kalkkunoilta näyttävät nyt liki alaikäisiltä neitosilta.
Ehkä mä olin turhan ankara entisiä opejani kohtaan, mutta tosiaan kukaan niistä ei herättänyt minkään laista kiinnostusta, vaikka yläasteikäinen poika jonkun tutkimuksen mukaan ajattelee seksiä ja pillua keskimäärin joka toinen minuutti. - Nössö.ATM
Kyllä minun aikanani oli alakoulun opettajana varsinainen seksipommi! Harmi vain, kun en osannut silloin käyttää tilaisuutta hyväkseni.
Enkä ole oppinut vieläkään. Siksi olenkin ikiätmi...
- sexhavermlg
se olin mie :)
- mies_86__
No onneksi aviomies ymmärtää että kaikilla on historia eikä ketään toista voi omistaa :))))))))))))))))
- suomenruottalaiset_sucks
Mielenterveysongelmaiset eivät saa tänne kirjoittaa, siis häivy.
Panemisessa sinäänssä ei ole mitään pahaa, mutta opettaja joka paneskelee oman koulun oppilasta on jo hieman harhainen. Luuliko hän tosiaan, että tuon ikäinen poika pystyy pitämään turpansa kiinni:D Veikkaan, että mukaan liityi huumeet tavalla tai toisella ja totuus ei välttämättä tule koskaan ilmi.
- ketykjtyketyketyt
Mikähän siinä on että pääasiassa nuo pedofiiliopettajanaiset ovat melko hyvän näköisiä, että varmastikin saisivat ihan komeaa miestäkin. No tietenkään pedofiliassa ei ole kyse normaalista vietistä vaan kieroutuneisuudesta.
- MA-teoria
MA-teoria pätee tässäkin.
Vaikka noiden "pedofiilien"" uhrit" on yläkouluikäisiä eli jannuja kiimaisimmillaan, niin ei kai ne nyt ala mitään vanhaa kurppaa paneskelemaan. Muistelkaa omia opettajianne. Olisitteko pannut niitä? Tuskinpa. - Lurppa12
Oletko katkera jostain? Kukaan ei halua sua panna..vanha LERPPA .
- Kukkiva-tölli
Ei tää poikkea ollenkaan homohommista yhtä ällöä molemmat.
- Sugar12
Outoa on,että otti tuommoisen riskin,kun tiesi,että luultavasti 13v poitsu ei malta olla hiljaa? No varmaan poika kävi hetken taivaassa ja sai esimakua hyvästä seksistä tulevaisuutta varten..Onhan toi ope aika seksipommi nauttiko sitten jännityksestä,mutta aika pervoa kuiteski ja oliko sen arvoista,jos tulee 20-30v vankeutta? Kaikella on hintansa.
Pedofilia ei siis ole sukupuolesta kiinni. Tämä juttuhan olikin palstalla jo.
Lapsiin sekaantumista saisivat kiireellä tutkia enemmän. Minusta se on yksi seksuaalisuus, jolloin ihminen ei saa seksuaalista tyydytystä kuin nuorista/lapsista. Kun sen ymmärtäisi, se hyväksyttäisiin, vois sen haittavaikutukset kitkeä pois yhteiskunnasta. Se aiheuttaa lapsiinkohdistuvana tekona kovia tunteita, mutta jos sellaisesta haluaa päästä eroon, on sitä tutkittava kunnolla.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2141829Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1511568- 781428
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101328- 581262
- 741125
- 1091049
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva551010- 621007
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53890