AaroNäkeeKuolleistaHeränneenPaulanEvanKeittiössä

SPOILERVAROITUS
6254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nyt kyllä vedetään jo kaikkien aikojen pohjat.
Paula herää kuolleista. Mitähän seuraavaksi?

Äänestä

Enpä usko, että on henkiin herännyt, luulen että Aaro se vain hallusinoi jotain.

Sen sydän kuitenkin on sillä pikkutytöllä

Äänestä

Paula on selvästi lihonnut haudassa.

Äänestä
  • Paula on maannu haudassa ja syöny hyvin.
    Tämä on mahdollista vain Salkkareissa.

    Äänestä

  • Paula herännyt kuudennen kerran kuolleista, on se Ämmä!

    Äänestä

  • Ymmärrettävää. Hoikassa kunnossa pysyminen kuitenkin vaatii oikean ruokavalion lisäksi liikkumista, mikä ei oikein haudassa onnistu. Sormia napsuttelemalla ja kylkeä kääntämällä ei kauheasti kalorit pala.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sil-Jaana kirjoitti:

SPOILERVAROITUS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu