Vittuilijat voitte lopettaa lukemisen jo tähän, kiitoa :D
Miten olis jos tänne perustettas laihduttajien kesken oma ryhmä, missä kerran viikossa punnitaan ja mittaillaan? Jaetaan intoa, neuvoja ja kannustetaan toisia!
Itselläni ei ole enää paljon pudotettavaa, mutta kiinteyttää tarvitsisi kyllä!
Jäänpä odottelemaan vastauksia, ja kirjotan sitten lisää jos innokkaita löytyy :)
Miten olis jos tänne perustettas laihduttajien kesken oma ryhmä, missä kerran viikossa punnitaan ja mittaillaan? Jaetaan intoa, neuvoja ja kannustetaan toisia!
Itselläni ei ole enää paljon pudotettavaa, mutta kiinteyttää tarvitsisi kyllä!
Jäänpä odottelemaan vastauksia, ja kirjotan sitten lisää jos innokkaita löytyy :)
Vastaukset 15
Vanhimmat
ihan hyvä idea, tuskinpa muuten saan mitään aikaiseksi jollei saa jotain kannustamaan.
Voisin tulla mukaan mutta mulla on 20kg ylipainoa eli taidan painia vähän eri sarjassa kun sinä=)Kesäksi haluaisin ainaskin puolet pois, mahdollisesti enemmän.
Liityn mukaan porukkaan ja annan myös henkilökohtaisia vinkkejä osoitteesta [email protected]. Laittakaa lähtötilanne ja tavoitteenne. Itseltäni pudotin parinviikon kuurilla ja ruokailutottumuksia muuttamalla liki 10kg.
Kiva että on jo löytynyt muutamia mukaan :)
Eli minä olen laihduttanut tossa vuosi sitten n20kiloa, lähes pelkillä ruokailutottumuksien muuttamisella. Nyt paino on jumittanut 64kilossa tarpeeksi kauan (pituutta 169cm). Eniten kaipaan rasvanpolttoa ja kiinteytystä ja muutaman kilon olisi hyvä lähteä. Lihaksiakin olis hyvä vähän saada, niitä ei juurikaan ole. Oon alkanut käymään jumpassa ja kuntosalilla, teen myös pieniä hölkkälenkkejä n.4krt viikossa. Kunto on aika huono mutta toivon sen myös kasvavan.
Niin...tavoitepaino olis n.57 kilon kohdalla.
pahoin pelkään että tästä osoitteesta löyyy jokin bisnestuote .
menestystä painonpudotukseen ilman bisnestuotteita .
Parin viikon kuurilla 10kiloa? Haloo, lopeta jo se höpöaineiden kauppaaminen..eikö tuo ole jo aika säälittävää..lähetellä toisille sähköpostilla kaikkee..osta sitä ja tätä..
Älkää menkö halpaan, laihduttajat!Tolta ei kandee mitää tilata.
Toi tyyppihän sanoi myös muuttaneensa ruokailutottumuksia... Iso pallomaha mouruaa, joten alussa pitää olla jotakin kättäpitempää:
Osta vaikka siltä, kun kerran on toimiva tuote.
ei ole olemassa toimivaa laihutustuotetta sulla eikä muilla .jos ois ei olis lihavia .
jos haluaa laihtua pitää tehdä syöntitapojen muutoksia .
Mitäs tuotetta sinä taas myytkään?
Joo mäkin tuun mukaan painoa ois pudotettava 10 kg tai hiukan enemmän, mutta tavoitteena näin aluksi olis -10kg.
Noin 10 kiloa minullakin tavoitteena, tosin lähtöpainoista en ole vielä varma (en ole uskaltanut käydä vaa'alla aikoihin...).
haluaisin kans mukaan!!! haluaisin 5 kg nyt ens alkuun ainakin pois!!
..topikin ("laihduttajaryhmä"), jossa kaikki voi kertoa oman tilansa perusteellisemmin, tämä on vähän sekava jo.
mielellään osallistun tällaseen ryhmään, paino tänä aamuna 44,5kg(en oo alipainonen, vaan kitukasvuinen:)