Haluan raskaaksi

Kuinka huijaan poikaystävääni tekemään minut raskaaksi?
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaikka onkin provo, niin vastaan... Yksinkertaista. Älä käytä ehkäisyä ja sano että nyt voi panna paljaalla... Treenaa emättimesi lihakset niin vahvoiksi, että viime hetkellä ei enää pääse irti vaikka tahtoisikin. Varoitus: ikäviä seurauksia.

Äänestä

Ei tarvitse huijata. Voisin saattaa sinut raskaaksi ihan vapaaehtoisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viinerypele kirjoitti:

Kuinka huijaan poikaystävääni tekemään minut raskaaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu