Tv1:ltä tulee juuri nyt Putkiremontti

niminen ohjelma. Symppis ohjelma ihmisineen.
5149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

" symppis ja symppis " Symppiksestäkin tulee kiviriippa jos sitä toistetaan satakertaa kuten tätä ohjelmaa.......... ??????????????

Äänestä
  • Mulle eka kerta kun näen ko.ohjelma ja aion katsoa myös seuraavan jakson.

    Äänestä

Kehotetaanko siinä viihtein keinoin hyväksymään uusissakin putkessa pieni veden tirsunta.

1Äänestä

Ihailin sitä miten ihmiset ovat sitoutuneet asuintaloonsa. Harvoin omaa kotia arvostetaan niin paljon, kuin tässä ohjelmassa. Kivat ihmiset, ihan rakennusihmisiä myöten.

Äänestä

Paljonko YLE maksaa taloyhtiölle kuvauspalkkiota.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


xdoifhg kirjoitti:

niminen ohjelma. Symppis ohjelma ihmisineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu