Nainen salakuvasi komeaa miestä
Pillujen--asiantuntija
17357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tietenkin. Kuka rumaan ihastuu.
Toinen+ruma+eli+90%+naisista.
Eikös kaikki naiset ihastu komeaan? Näin olen käsittänyt.
Ei tuo ole uskomattoman komea mies komea pelkästään, näkisitpä mun mieheni. On komeampi, mun mielestä. ;)
laskin..housuun ON mallipoju O:-)…B-)
Tämän olis voinut jättää meidän salaisuudeksi. ;D
Aika hauska :D
Salakuvasivat toisiaan..
Minä veikkaan, että kuvaajanainen oli huomattavasti tuota miestä rumempi.
No kato kuva, siinähän se nainen näkyy.
Mies oli komea kroppainen,ja kuvaaja oli oikein kaunis! Komea ja kaunis =kaunis pari! (vaikka ulkonäkö ei olekaan ihan pääasia).
Ei edes ruma nainen kuvaa rumaa miestä vaan komeaa miestä koska haluaa top 10 miehen. Ätmejä ei kukaan ihaile.
Ätmille ainoa keino saada kaunis nainen/ihastus on ottaa siitä kuva. Sitä voi sitten katsella ja haaveilla, että noin kaunis, mutta ei mitään mahdollisuuksia saada naista.
Uskokaapa, niin paljon otetaan toisistamme kuvia kännykkäkameroilla, ollaan selailevinaan nettiä, mutta kuvia otetaan.
Mä kyllä luulen, et komean miehen nähdessään nainen toivoo, et mies räpsis kännykkameralla kuvia naisesta. Miten muuten muuten nainen tulis miehen eteen tiukoissa farkuissa ja alkaa pyllisteleen ja kyykisteleen miehen edessä reilussa haara-asennossa. Siinä pyllistellessä naisen peppu korostuisi, kun tiukat farkut nuolisivat naisen pepun ja säärten muotoja.
Tämäkin on esimerkki siitä että kaikki naiset haluavat samanlaisen miehen.
Nuo naisten ihannemiehet on aina tuollaisia samanlaisia mallisänkinaamoja.
Pitäskö antaa parran kasvaa, harmi vaan, kun on tollanen harvaparta.
Tai babyfaceja, jolla hädin ja tuskin kasvaa partakaan.