Mä kerran runkkailin saunassa ja äitini tuli saunaan. Sanoi,että poika jatka vaan. Jatkoin loppuun asti ja se oli kiihottavaa. Sitten lopuksi multa lensi spermat kuumalle kiukaalle ja imelä haju täytti saunan. Olihan se kokemus ja kiuaskin jouduttiin uusimaan.
Saunassa käsipeliä
Olihansekokemus
5
7032
Vastaukset
- Venuksen22
Ei jumalauta. On kyllä mahtava kertomus. Oisko ollu parempi kuitenkin ollut jättää kertomatta?
- Reettasen
Imelä haju???
Mä oli alla kun jätkät runkkas lauteilla. Niillä oli kännissä, hauskaa aamulla ei. Mutta uusittiin kun niillä tuli nousuhumala uudestaan päälle.
Ne käski mun runkata niitä ja mitata keltä lensi kauemmaksi. Mä en aina ehtinyt alta pois joten mä olin vaan sellaisen tahnan peitossa.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2171474- 961286
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan41128Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle171096Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9948Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86920Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66885- 32850
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest38796Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii45780