Nitä mitä mieltä olette miehestä

joka on ankara itselleen ja sättii ruoskii itseään? On synkkämielinen jermu ei salli itselleen oikein mitään huvituksia? kieltää nautinnot.
363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Liian kova vastus ja repii minkä kourista irtoaa. Voiko kukaan nainen ihastua mieheen?

Äänestä

Turbaani päässä kesät talvet laika laika....

Äänestä

iskee koukkuja ja suoria lenkillä jopa -40 asteen pakkasessa. Brutaali muutenkin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Raivokas.sonni kirjoitti:

joka on ankara itselleen ja sättii ruoskii itseään? On synkkämielinen jermu ei salli itselleen oikein mitään huvituksia? kieltää nautinnot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu