Naiset on mielenvikaisempia kuin ätmit

Kiltti-ätmi

Naiset paneskelee jännämiehiä ja seksifantasioissanne haluatte aina niitä väkivaltaisia jännämiehiä. Naiset on tosi sairaita mieleltään, teette lapsiakin niitten jännämiesten kanssa. Aika sairasta touhuu. Oletteko puhuneet noista fantasioistanne jollekkin lääkärille koska ei ihan tervejärkisten touhua ole paneskella niitä hulluja. Ihan oman turvallisuutenne takia hankkitukaa hoitoon ja viekää lapsenne turvaan ettei niitten tarvii nähdä kun jännämies pahoinpitelee teitä.

14

321

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Äitisi

      Kateus puhuu.

    • ÄtmiLooseri

      Rauhallinen, kiltti ja turvallinen ätmi on hyvä vaihtoehto vaatimattomalle naiselle.
      Ätmi ei pakota naista seksiin, vaan nainen saa päättää ajankohdan, jolloin naista panettaa, että haluaa seksiä ätmin kanssa.
      Ätmi makaa rauhallisena sängyssä ja toteuttaa kaikki naisen fantasiat.
      Ätmi ei kohtele naista väkivaltaisesti sängyssä, eikä nainen ole panopuun tai lahnan asemassa, vaan nainen on prinsessan asemassa.

    • Kaisanoasaa

      Menkää naiset nyt jo hoitoon ennen kun on liian myöhäistä.

      • Ikisinkkunainen

        Miksi pitäisi mennä? Lääkäri nauraa ulos jos menen pyytämään hoitoa. Vaikka selitän kuinka että palstalla käskettiin.


    • Noh noh noh.
      Onko laukku jo pakattu ja lentolippu hankittu pois palstalta, jännättömän elämään.

    • hienoahienoa

      Michael Penttilä joutuu taas vankilaan. Kuka on seuraava naiset kosteaksi saava jännämies joka päätyy lööppeihin? :D

      • 654

        Penttilähän ei saanut ketään naista kosteaksi.


      • Naisasialuuser11

        Varmaan se on pannut enemmän naisia kun palstan ätmit yhteensä eikä siihen tarvita kun yksi nainen.


      • Jos Penttilän ympärillä parveili naisia, miksi sen piti murhata prostituoitu? Myös aiemmat murhayritykset kohdistuivat mm. kotiin tilattuun siivoojaan, Jokin ei nyt täsmää.


    • atm30

      Kyllä jännämiehiä riittää että naisten ei tarvii olla huolissaan siitä. Naiset kyllä tuntee monia jännämiehiä jos yksi joutuu linnaan niin naisilla on varalla jännämiehiä keitä panevat.

      • monikopanee

        Oletko saanut selville montako äidilläsi on?


    • Se-tartttuu

      Mistä naisten hulluus johtuu. Tapailevat vajakkeja miehiä.

    • Kiltti-Ja-Kunnollinen

      Ei naisilla ole kaikki ihan hyvin. Naiset tarvii kunnollisen miehen että elämässä olisi jotain järkeä.

      • oletkotappaja

        Mulla on kaikki erittäin hyvin. Kun pysyy kaukana miehistä, myös niistä ”kilteistä ja kunnollisista”.
        Niinhän tappajatkin on esittäneet kunnollista alussa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      66
      5973
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      78
      4835
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      51
      4405
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      57
      4172
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      95
      3771
    6. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2493
    7. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2399
    8. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      3
      2340
    9. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      83
      2219
    10. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      45
      2119
    Aihe