Palstateorioista tunnetaan, että ytm/jännämiehet pyörittävät useita naisia. Ja monesti on uutisoitu, esimerkkien kanssa, miten perheessä saattaa lapsikatraasta jonkun biologinen isä ollakin hieman eri kuin lompakollinen isä. Kun vielä näistä helpoista dna-testeistä putoaa hinnasta yksi nolla pois, niin taustalta saattaa alkaa paljastua karmea totuus: Suomalaisten lasten todelliset, biologiset isät ovat sukupolvi sukupolvelta harvempi miesjoukko. Liikutaan jo sisäsiittoisuuden riskirajoilla.
Tämä selittäisi kivasti myös mm. Pisa-tulosten kehityksen ja yleisen nuorison kädettömyyden kaikenlaisissa työhön viittaavissa asioissa.
Suomen suvun suunta
0
109
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei3391165Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3981095- 102905
- 82817
- 78792
- 82746
- 37676
- 50675
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39670- 103664