Heiip! Maailmassa on paljon ihmisiä joilla on jokin pieni tai suuri ongelma esim.masentuneisuus,yksinäisyys yms.
Tässä on ystäväryhmä 10~14 vuotialle, kaikki otetaan mukaan, sinutkin vaikka olisitkin bi,homo,lesbo,masentunut,kiusattu,ylimielinen,syrjittu tai vaikkapa ihan normaali ihminen. Täällä voi puhua ihan mistä vaan <3 mutta rasistiset ihmiset eivät ole tervetulleita, sillä rasismi on väärin.
Olen siis ryhmänperustaja, olen 12v tyttö tuusulasta.
Säännöt:
Ollaan mukavia toisille.
Ei rasismia.
Hyväksytään ihmist sellaisina kuin he ovat.
Ei syrjintää.
ryhmä masentuneille,transeille,kiusatuille yms.
2
389
Vastaukset 2
- MattiTässäHei
Kissa voi olla pieni suuri. Korjataan äskeiseen ettei omojalepojabija hyväksytä. Ryhmän nimi on telegrammi 100A
- Jokuu
Kuulostaa kivalta ! Voisitko mielummin tehä wa ryhmän ja laitat linkin tänne :)! Tai minä voin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051770
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä441247Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS461179Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231000Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita172849Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13800- 48722
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201713Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?14702Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40636