Piirsin kuvan Giedo van der Spiritistä

pilapiirtäjä

11

318

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ananias

      Liekö syntyperäisiä Liljanlaaksolaisia?

    • Nelli2005

      Grrrrrr ;)

    • kutenkuvittelin

      On ihan näköisensä.

    • mies_86__

      Eikös tuo ole juuri se hahmo, joka aikanaan tarjosi Janicalle kannabista tämän ollessa vielä teini? Ilman tuota kohtakokasta tapaamista Janicaa ei varmaankaan olisi potkittu ulos parturikampaajakoulusta ja hän olisi voinut kouluttautua kunnon ammattiin joutumatta syrjäytymiskierteeseen. Nyt elelee sen sijaan Timpan siivellä lihavana, nalkuttavana ja päänsä ajelleena elämän korkeakoululaisena. Eikä Timpan osuus tietenkään ole sen parempi, varsinkaan kun ei edes ole elättilastensa OIKEA iskä.

      • Markku_Näätä

        Periksen sängyn alla asuvista mielikuvitushahmoista ei tarvitse olla huolissaan.


    • Ai katos vaan Giedohan se siinä :))))))))))))))))))))))))))))))))))

      Joskus kun on tullut käytyä Itäharjun Lidlissä niin olen nähnyt hänet siellä, mutta en tunne kyseistä miestä. Mutta ainakin Varissuon 4:20 piireissä hän on ilmeisesti kovinkin tunnettu tatuoitukätinen sätkäkonehippi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

      • onkohanvakioasiakas

        Ostaakohan Giedo muuten kannabiksensa Penetrators MC:ltä?


      • On mulla ollut Giedonkin kanssa, sanotaanko, historiaa... Hihihii 😊

        Mutta Mohammedin isä on Old Spice tuotteita myyvä basaarikauppias, jonka mainoksia on katsottavissa esim. tässä videossa https://www.youtube.com/watch?v=dTvtFp_iPKc


      • julkkikselle.sukua

      • janica_näätä kirjoitti:

        On mulla ollut Giedonkin kanssa, sanotaanko, historiaa... Hihihii 😊

        Mutta Mohammedin isä on Old Spice tuotteita myyvä basaarikauppias, jonka mainoksia on katsottavissa esim. tässä videossa https://www.youtube.com/watch?v=dTvtFp_iPKc

        Ai niin, kun se Mohammedin OIKEA isä olikin tämä Old Spice-mies:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

        Taitaa olla Timpalla ja Ekillä molemmilla yhteistä se, että heidän vaimoilla on sitä yhteistä historiaa useampien miesten kanssa:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


      • Hyvin näyttää Old Spice miehen bisnekset sujuvan kun alla on oikein Aston Martin jos nyt oikein katsoin :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja näköjään Jansku ei ole ainoa blondi kenellä on historiaa Old Spice miehen kanssa :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

        Niin kyllä Timppa ja Eki joutuvat nielemään ja kestämään paljon, mutta ehkä se kuukauden saantilauantai on heidän mielestään sen arvoista :)))))))))))


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      149
      1388
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      55
      812
    3. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      41
      771
    4. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      49
      688
    5. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      81
      635
    6. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      55
      608
    7. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      52
      601
    8. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      32
      600
    9. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      586
    10. On ikävä sua

      Muru.
      Ikävä
      32
      550
    Aihe