Miesoletetun joka on leikkauttanut itsensä naiseksi ja naisoletetun joka on leikkauttanut itsensä mieheksi rakkaussuhteesta. Tästä kirjasta tulee varmasti menestys.
Aion kirjoittaa kirjan.
4
51
Vastaukset
- Anonyymi
Joko on valmis?
Luulisin että oletettavasti näin käy.
- Anonyymi
Kirja on kustannuslaskijalla toimitettavana. Juonipaljastulsesta sen verran että ne tyypit oli samaa veriryhmää, ja olivat sukupuoltaan vaihtaessaan luovuttaneet suku välineensä sairaalan käyttöön. Ja saaneet toisensa suku välineet. Tällöin eivät vielä tunteneet toisiaan, toim. huom. Myöhemmin olivat tavanneet ja rakastuneet. Sitten alkaneet ihmetellä että onpa sulla tutunnäköiset pelit ja pensselit. Kunnes selvinnyt alkuperä.
Uskomatonta mutta totta, että ovat nyt pari, ja omistavat toistensa entiset varusteet, ovat vaihtaneet sukupuolta päikseen.
Tämä on nykyaikaa. Pravda!- Anonyymi
OHO. Sinähän kirjoitit viherpunikeista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 113658
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka413602- 1523392
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032655Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv762651Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61728- 441455
Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4011182Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos581150Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m12988