Tykkäys ja huomen Sulle

eikö Se tästä tämäkin päivä.
5133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinulle myös, kyllä tästä kiva päivä tulee...

1Äänestä

Sinulle myös. Hyvä ilma on ainakin tiedossa tänään. Paljon mukavaa puuhaa miehen kanssa. Ajattelin, että kesäjuhliin on vielä matkaa. Ne olisi ansaittava vai mitä. Minä en ansaitse ainakaan vielä. Voi olla että en ansaitse koskaan. Olen vähän paha enkä ole tosiaan niin mukava kuin annan ymmärtää. Paljon ongelmia on vaan.

1Äänestä

(Ei hitto, heräsin taas.)

1Äänestä
  • 😂😂😂😂👍

    Äänestä

  • Mä kans ...
    Suudellaan.....pitkään.....
    Niin et varpaat menee solmuun...♥💋👍🍀

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hymysuutelot kirjoitti:

eikö Se tästä tämäkin päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu