Hyvää pyhän Elliotin päivää!
On 23.5.....
StEliot
4123
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kiitos samoin! Hyvää pyhän Elliotin päivää. Kun incelit saavat vallan niin pyhän Elliotin päivä lisätään kalenteriin ja se on kansallinen pyhäpäivä.
Onneksi te incel-luuserimiehet olette niin marginaalisen pientä vähemmistöä, ettei teistä ole mitään valtaa saamaan, kun teidät tapetaan ensiksi.
Oletko koskaan ajatellut sitä, että minkälaista sun elämä voisi olla, jos sä olisitkin normali naisia saava mies?? Sullakin voisi ikäsi puolesta olla hyvin vaikka perhe ja lapsia useampikin, mutta sen autismin ja huonojen sosiaalisten taitojesi takia sä oletkin niitä incel-luuserimiehiä.
Sun kannattaisi oikeasti hakeutua johonkin hoitoon, kun näkyy sen naisenpuute taas sun mielenterveyden noin pahasti pilanneen.
Incel voi saada kuolemantuomion täytääntöpanon vasta 20 vuoden päästä. Sinä aikana tuhansia naisia on kuollut.
Totta ja incel voittaa joka tapauksessa 10-1. Aika nöyryyttävä tappio naisille. Sama kuin jos Ruotsi häviäisi suomelle jääkiekossa 10-1