Noin puoli vuotta sitten mieheni jäi kiinni pettämisestä. Suhdetta oli jatkunut noin puoli vuotta. Elämäni meni täysin palasiksi, nyt jo hieman parempana, mutta olen kamppaillut tunteiden aallokossa siitä lähtien.
Kun pettämisestä on puhuttu on tullut jos jonkinlaista asiaa esille, jotka eivät ainakaan ole oloa helpottaneet. Mutta sellainen asia selvisi että mieheni kärsi jonkin asteisesta addiktiosta seksiä kohtaan ennenkun aloitti fyysisen suhteen. Kun tutkin hänen sähköpostiaan suhteen tultua ilmi, selvisi että ennen tätä toista miestä oli ollut äijä jonka kanssa olivat lähetelleet valokuvia itsestään ja elimistään. Kuvottavaa! No yhden kuvan toisen miehen alapäästä löysin siis sähköpostista ja vaadin saada tietää mitä heidän välillään oli tapahtunut. Tämäkin mies oli naimisissa mutta mieleltään sairas. Se selvisi pian miehelleni, mies oli hyvin pervo ja paha suustaan. Se onneksi loppui lyhyeen.
MUT PETETTIIN
suloinenmuskelipoika
4
891
Vastaukset
- pienetonmurheet
Niin mitä sitten?
- Pettämätön
Pettämisen uhriksi joutuminen on aina rankka juttu, mutta usko vaan, että hyviäkin miehiä on olemassa. Hyvää on, että sait näin varhain tietää, millainen hän on miehiään. Älä anele takaisin! Uutta matoa koukkuun vain.
- susilova
juuri näin, vaan eteenpäin. Ei pettäminen loppu koskaan kuin maku suussa kerran on
- elämännähnyt
Elämäni palasina pitkään, tottu siihen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1025476
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai874783Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1394742Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672159- 1031907
- 1021713
- 2561547
- 3691282
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591121- 2001040